reklam
reklam
reklam
reklam
Haber
06 Aralık 2018 - Perşembe 10:27 Bu haber 2820 kez okundu
 
Başkan Üzülmez'den Rektör Hülagü'ye Hayırlı Olsun
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından yeniden KOÜ Rektörlüğü’ne atanan Prof. Dr. Sadettin Hülagü’yü ziyaret eden Kartepe Belediye Başkanı Hüseyin Üzülmez tebrik ederek başarılarının devamını diledi.
GÜNDEM Haberi
Başkan Üzülmez'den Rektör Hülagü'ye Hayırlı Olsun

 

2014 yılında Kocaeli Üniversitesi’nde yapılan seçimde birinci seçilen ve Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından Kocaeli Üniversitesi Rektörü olarak atanan Prof. Dr. Sadettin Hülagü, ikinci dönem adaylığı için YÖK’e başvuruda bulunmuştu. 12 rektör adayı arasında yapılan değerlendirme sonrasında Prof.Dr.SadettinHülagü’nün Cumhurbaşkanı Erdoğan tarafından yeniden ataması yapıldı. 

 

KENT VE ÜNİVERSİTE UYUMU

 

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın yaptığı rektör atamalarına ilişkin kararın Resmi Gazete’de yayımlanması sonrasında Kartepe Belediye Başkanı Hüseyin Üzülmez, KOÜ Rektörü Prof.Dr.SadettinHülagü’yü ziyaret ederek başarılarının devamını diledi. Ziyarette konuşan Başkan Üzülmez “Değerli dostum, Prof. Dr. Sadettin Hülagü hocamızı tebrik ederek başarılarının devamını diliyorum. 2014 yılında göreve gelmesi sonrasında Kocaeli’de çok önemli projelere imza attı. Kent ile KOÜ işbirliği her alanda kendisini göstermektedir. Bizde belediye olarak üniversitemizle birlikte güzel işlere imza attık. Bu noktada desteklerinden dolayı sayın rektörümüze teşekkürlerimi sunuyorum. Allah muvaffak eylesin” ifadelerini kullandı. 

 

İŞBİRLİĞİ DEVAM EDECEK

 

Kartepe Belediye Başkanı Üzülmez’in ziyaretinden dolayı teşekkür eden KOÜ Rektörü Prof.Dr.Hülagü “Başkanımız Hüseyin Üzülmez ile çok eskiye dayanan gönül birlikteliğimiz vardır. KOÜ ile Kartepe işbirliği yeni dönemde de devam edecektir. Turizm kenti Kartepemiz Başkan Üzülmez’in çalışmaları ile ülke genelinde adından söz ettirmektedir. Bizlerde yeni dönemde yeni projelerde işbirliğine devam edeceğiz” şeklinde konuştu.

 

 

Kaynak: Editör:
Etiketler: Başkan, Üzülmez'den, Rektör, Hülagü'ye, Hayırlı, Olsun,
Yorumlar
Haber Yazılımı