reklam
reklam
Haber
27 Ocak 2020 - Pazartesi 10:03
 
Başkan Üzülmez ’den Deprem Bölgesine Destek
Dün akşam TV8 ekranlarında Elazığ ve Malatya’da depremden etkilenen tüm vatandaşlarımız için bir yardım kampanyası düzenlendi. Düzenlenen kampanyada deprem bölgesi için yardım toplanırken şehrimizden de bağışlar yapıldı.
GÜNDEM Haberi
Başkan Üzülmez ’den Deprem Bölgesine Destek

TV8 ekranlarında Acun Ilıcalı’nın sunumuyla Elazığ ve Malatya’da depremden etkilenen tüm vatandaşlarımız için bir yardım kampanyası düzenlendi. Acun Ilıcalı’nın sunduğu yardım kampanyasına Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu ve İçişleri Bakanı Süleyman Soylu’nun yanı sıra birçok vatandaş bağlandı.

 

Dün akşam akşam gerçekleşen kampanyaya kentimizin önemli markalarından olan Kocaelispor’da destek verdi. Yardım Kampanyası amacıyla düzenlenen yayına Kocaelispor Kulüp Başkanı Hüseyin Üzülmez bağlandı. Üzülmez yayında “"Türk milettinin, özellikle Elazığ ve Malatya'nın acısını paylaşıyoruz. Geçmişte depremi yaşamış bir şehir olarak acıları çok iyi anlıyor ve paylaşıyoruz.  Kocaelisporumuzun bugün(dün) oynadığı  Cizrespor maçının gelirini Elazığ'a bağışlayacağımızı duyurmuştuk. Ayrıca Kocaelispor yönetim kurulunun kendi içinde topladığı parayı da bağışlıyoruz. Biz Kocaelispor Kulübü olarak yaklaşık 100 bin liralık gelirimizi depremzedelerimize bağışlamak istiyoruz." dedi.

 

Yayın sonunda toplanan toplam miktar 51 Milyon TL olarak açıklanırken şehrimizden de bu yardım kampanyasına katkıda bulunuldu.

Kaynak: Editör:
Etiketler: türkiye, kocaeli, haber, yardım, kampanyası elazığ, deprem, kocaelispor
Yorumlar
Haber Yazılımı