reklam
reklam
reklam
Haber
02 Aralık 2019 - Pazartesi 16:53
 
Başkan Turan Açıkladı! Kandıra Yolu İhalesi İptal Mi?
Kandıra İlçesi Aralık ayı meclisinde Kandıra Yolu gündeme geldi. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın da konuyla yakından ilgilendiğini ifade eden Kandıra Belediye Başkanı Adnan Turan, aldığı duyumlar doğrultusunda ihaleyi alan şirketin ihalesinin iptal edilebileceğini bu sürecin de 15 Aralık ya da yılbaşından sonra olabileceğini aktardı.
GÜNDEM Haberi
Başkan Turan Açıkladı! Kandıra Yolu İhalesi İptal Mi?

Kandıra İlçesi Aralık ayı meclisinde Kandıra Yolu gündeme geldi. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın da konuyla yakından ilgilendiğini ifade eden Kandıra Belediye Başkanı Adnan Turan,  aldığı duyumlar doğrultusunda  ihaleyi alan şirketin ihalesinin iptal edilebileceğini bu sürecin de 15 Aralık ya da yılbaşından sonra olabileceğini aktardı.

Kandıra Belediye Meclis toplantısında açıklamalarda bulunan Başkan Adnan Turan Kandıra Yolu ile ilgili konuştu.

Turan, Kandıra Yolu ve başka konular için  Kocaeli Valiliği İl Koordinasyon Toplantısına katılacağını ve burada Vali Aksoy ile görüşeceğini söyledi.

Kandıra Yolu’nun Otogar gişeleri kısmının ihalesini alan şirketin ihalesinin iptal edilebileceğini vurgulayan Başkan Turan aldığı duyumlar  ışığında  “ 15 Aralık 2019 ya da yılbaşından sonra ihalenin iptali gerçekleştirilecek” dedi.

Kandıra Belediye Başkanı son olarak Kandıra Yolu’nun Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından da titizlikle takip edildiğini ve öncelikli yapılması gereken yollar listesine alındığını ifade etti.

Kaynak: Editör:
Etiketler: Başkan, Turan, Açıkladı!, Kandıra, Yolu, İhalesi, İptal, Mi?,
Yorumlar
Haber Yazılımı