reklam
reklam
reklam
Haber
08 Nisan 2020 - Çarşamba 09:12
 
Başkan Söğüt'ten Önemli Duyuru!
Körfez Belediye Başkanı Şener Söğüt akşam saatlerinde sosyal medya hesabından çok önemli bir paylaşımda bulundu.
GÜNDEM Haberi
Başkan Söğüt'ten Önemli Duyuru!

Şener Söğüt’ün ağabeyi Köksal Söğüt, Koronavirüs salgını nedeniyle Kocaeli Devlet Hastanesinde tedavi altına altında. Halen yoğun bakımda bulunan Köksal Söğüt için bu hastalığı yenerek taburcu edilenlerden plazma (kan)transfer edilmesi gerekiyor. Başkan Şener Söğüt sosyal medya hesabından şartlara uyanların kendileriyle iletişime geçmelerini rica etti. 
 

İşte Başkan Söğüt’ün o paylaşımı;


“ÖNEMLİ DUYURU...
 

Koronavirüs pandemisinden dolayı Kocaeli de hastanede tedavi görmekte olan abim Köksal Söğüt için; COVİD-19 hastalığına yakalanan ve iyileşerek hastaneden taburcu edilen, taburcu olduktan sonra kendini 14 gün boyunca izole eden A (-) veya AB (-) kan grubuna sahip olan ve kan (plazma) vererek umut olmak isteyen vatandaşlarımız bizimle iletişime geçerlerse sevinirim. Ülkemizin ve tüm dünyanın bu salgından bir an önce kurtulmasını Rabbimden niyaz ediyor, Berat Kandili’ni idrak ettiğimiz bu gecenin tüm hastalarımıza şifa getirmesini diliyor, abime ve tüm hastalarımıza dualar bekliyorum. İrtibat için: 0505 257 46 70”
Kocaeli TV olarak Köksal Söğüt’e Allah’tan şifa diliyor, aranan kanın bir an önce bulunmasını canı gönülden arzu ediyoruz.

 

Kaynak: Editör:
Etiketler: Başkan, Söğüt'ten, Önemli, Duyuru!,
Yorumlar
Haber Yazılımı