reklam
reklam
Haber
20 Eylül 2020 - Pazar 10:12
 
Başkan Sezer'den Yunan Medyasına; Topunuz Gelin
Yunanistan'da bir gazetede Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'a hakaret edilmesine ilişkin sert tepki Gölcük Belediye Başkanı Ali Yıldırım Sezer'den geldi.
GÜNDEM Haberi
Başkan Sezer'den Yunan Medyasına; Topunuz Gelin

Yunanistan’da yayın yapan bir gazete Cumhurbaşkanı Erdoğan’a hakaret etti… Gazete manşetine taşınan o çirkin başlık Türkiye’nin tepkisini aldı… Türkiye ve Yunanistan arasındaki gerilim gittikçe artıyor… Ancak Yunanistan Türkiye’nin kararlı duruşu karşısında hata üstüne hata yapıyor…

Yunanistan'da bir gazetede Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'a hakaret edilmesine ilişkin sert tepki Gölcük Belediye Başkanı Ali Yıldırım Sezer'den geldi. Sezer, "Türkiye ile sahada başa çıkamayan, masadan da kaybetmemek için sürekli kaçan ve tarihten de ders almayan Yunanistan'da, eceli gelen köpek misali, sık sık Türkiye ile ilgili provokatif haberlerin yer aldığı bir gazetede, bu defa; Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’a küstahça, alçakça küfür edilmesini şiddetle lanetliyorum. Dünyadaki tüm destekçilerinizle, topunuz birlikte gelin. Aziz Türk Miletine asla diz çöktüremeyeceksiniz. Cumhurbaşkanımız yalnız değildir." ifadelerini kullandı. 

 

 

 

 

 
Kaynak: Editör:
Etiketler: Başkan, Sezer'den, Yunan, Medyasına;, Topunuz, Gelin,
Yorumlar
Haber Yazılımı