ARIGÜN
160x600 TOYOTA
toyota servis
Haber
18 Eylül 2020 - Cuma 13:42
 
Başkan Şayir’den 19 Eylül Gaziler Günü mesajı
Dilovası Belediye Başkanı Hamza Şayir, 19 Eylül Gaziler Günü münasebetiyle mesaj yayımladı. Şayir mesajında, gazilerimizin, ulusal birliğimizin simgesi olduğunu vurguladı.
GÜNDEM Haberi
Başkan Şayir’den 19 Eylül Gaziler Günü mesajı

KAHRAMANLARIMIZ GURUR KAYNAĞIMIZDIR 

Yüce Türk Milletinin şanlı tarihinin gurur veren, eşsiz zaferlerle dolu olduğunu vurgulayan Dilovası Belediye Başkanı Hamza Şayir, mesajında şu ifadelere yer verdi; 

Milletimiz, vatanı ve bağımsızlığı için tarih boyunca birlik ve beraberlik içinde tüm zorluklara göğüs germiş; gerektiğinde canını vermekten çekinmeyip, milletimizin daima büyük zaferlere ulaşmasını bağımsız yaşamasını sağlamıştır. Cennet vatanımız bizlere şehitlerimizin ve gazilerimizin emanetidir. Ulusal birliğimizin simgesi, vatanın bölünmez bütünlüğü, halkımızın huzuru, güvenliği ve esenliği için büyük bir onurla görev yaparak gazilik mertebesine ulaşan kahramanlarımız gurur kaynağımızdır. 

RAHMETLE ANIYORUZ 

Bu duygu ve düşüncelerle, tüm gazilerimizin 19 Eylül ‘Gaziler Günü’nü kutluyor, Gazi Mustafa Kemal Atatürk ve silah arkadaşlarını, vatan sevgisinin sembolleri olan şehitlerimizi rahmet, gazilerimizi şükranla anıyor, sevgi ve saygılarımı sunuyorum” dedi. 

Kaynak: Editör:
Etiketler: Başkan, Şayir’den, 19, Eylül, Gaziler, Günü, mesajı, ,
Yorumlar
Haber Yazılımı