reklam
reklam
reklam
reklam
Haber
13 Haziran 2019 - Perşembe 10:57
 
Başkan Özlü El Emeği Göz Nuru Sergisini Gezdi
Başiskele Belediye Başkanı Yasin Özlü, Yeşilkent Semt Konağı’nın düzenlediği yıl sonu“El Emeği Göz Nuru Sergisi”ni gezdi.
GÜNDEM Haberi
Başkan Özlü El Emeği Göz Nuru Sergisini Gezdi

Başiskele Belediyesi’nin sosyal belediyecilik anlayışıyla Başiskele’nin dört bir yanında hizmete açtığı semt konaklarında 7’den 70’e kadın-erkektüm Başiskelelilerücretsiz eğitim imkânı buluyor. Başiskele Halk Eğitim Müdürlüğü’nün de desteğiyle yıl boyunca verilen eğitimler sonunda yapılan çalışmalar sergiye açıldı. Başarılı ve marifetli kursiyerleringiyim ve el sanatları üzerine yaptıkları el emeği göz nuru ürünleri tek tek inceleyen Belediye Başkanı Yasin Özlü, yapılan çalışmaları çok beğendi.

 

Halkın da büyük ilgi gösterdiği yıl sonu sergisinde kısa bir konuşma yapan Başkan Yasin Özlü, “Sosyal Belediyecilik anlayışıyla halkımızın her zaman yanında ve destekçisiyiz. Özellikle kadınlarımız başımızın tacı. Üreten, gelişen ve kalkınan bir toplumda kadın eli ve emeği mutlaka vardır. Bu yüzden daha güçlü bir devlet ve millet için kadınlarımızın maddi ve manevi olarak güçlü olması için gayret göstereceğiz.” diye konuştu.

 

Başkan Özlü,serginin hazırlanışında, kurulmasında ve ürünlerin yapılmasında emeği geçen tüm herkese teşekkür etti.

Kaynak: Editör:
Etiketler: Başkan, Özlü, El, Emeği, Göz, Nuru, Sergisini, Gezdi,
Yorumlar
Haber Yazılımı