ARIGÜN
300X900 TOYOTA
toyota servis
Haber
20 Nisan 2021 - Salı 12:35
 
Başkan Özlü’den Çalışmalara Yakın Takip
Başiskele Belediye Başkanı M. Yasin Özlü, ilçe genelinde yapılan çalışmaları yerinde inceleyerek yakından takip etmeye devam ediyor.
GÜNDEM Haberi
Başkan Özlü’den Çalışmalara Yakın Takip

Başiskele’ye güzel, kalıcı, sağlam, doğal, temiz, estetik ve gönülden işler katmak için durmaksızın çalışan Başiskele Belediyesi, Başkan Özlü öncülüğünde kentin dört bir köşesinde çalışmalarını sürdürüyor. Belediye Başkanı M. Yasin Özlü de sık sık sahaya inerek çalışmaları yakından takip ediyor, ilgili teknik ekibinden çalışmalar hakkında bilgi alıyor.

Koronavirüs Salgını’na rağmen gece gündüz demeden Başiskele için çalışan Başkan Özlü, ilk olarak geçtiğimiz günlerde yapımına başlanan Yeşilyurt Mahallesi Kapalı Semt Pazarı’ndaki çalışmaları yerinde inceledi. Bölge sakinlerinin daha güvenli ve daha rahat bir ortamda alışveriş yapmalarını sağlamaları için yapılan pazar alanında çevre duvarlarının inşası devam ediyor. Başkan M. Yasin Özlü’nün yakından takip ettiği çalışmalardan birisi de Atakent Mahallesi Bayan Spor Merkezi idi. Çalışmalar hakkında yetkililerden brifing alan Başkan Özlü, güzel işlerin hızlı ilerlemesinden memnun kaldı.

BAŞKAN ÖZLÜ: “2021’DE 75 BİN METREKARE PARKE YOL YAPACAĞIZ”

Hava şartlarının normalleşmesiyle birlikte üst yapı çalışmalarına hız veren Başiskele Belediyesi, 2021 yılında yaklaşık 75 bin metrekare parke yol çalışması gerçekleştirmeyi hedefliyor. Bu yıl ilk parke yol çalışmasına Seymen Mahallesi Çamlıbel ve Asude Sokak’ta başlayan Başiskele Belediyesi, Yeniköy Merkez Mahallesi Behlül Sokak’ı da konforlu hale getiriyor. Kilitli parke yol çalışması için hazırlanan Behlül Sokak’taki çalışmaları yakından takip eden Başkan Özlü, ilgili ekibinden detaylı bilgiler aldı.

Başkan Özlü burada yaptığı açıklamada, “Başiskeleli hemşehrilerimizin güvenli ve konforlu ulaşımı için pandemi sürecine rağmen sıkı bir şekilde, büyük bir özveriyle çalışarak vatandaşlarımızın yol taleplerini yerine getireceğiz. 2021 yılı yatırım planlarımız kapsamında ilçemizde 74 bin 490 metrekare parke yol çalışması gerçekleştireceğiz. Bu yöndeki çalışmalarımıza Seymen Mahallesi Çamlıbel ve Asude Sokaklarımızdan başladık, Yeniköy Merkez Mahallesi Behlül Sokağımız ile devam edeceğiz.” diye konuştu.

Kaynak: Editör:
Etiketler: Başkan, Özlü’den, Çalışmalara, Yakın, Takip,
Yorumlar
Haber Yazılımı