ARIGÜN
160x600 TOYOTA
toyota servis
Haber
13 Mayıs 2020 - Çarşamba 12:26
 
Başkan Kocaman Hemşireler Haftasını Kutladı
Kartepe Belediye Başkanı Av.M.Mustafa Kocaman, YAŞ-BAK bünyesinde görev yapan hemşireleri makamında kabul ederek, hemşireler haftasını kutladı.
GÜNDEM Haberi
Başkan Kocaman Hemşireler Haftasını Kutladı

Kartepe Belediye Başkanı Av.M.Mustafa Kocaman, Hemşireler Haftası münasebetiyle Kartepe Belediyesi Sosyal Yardım İşleri Müdürlüğü bünyesinde ilçenin yaşayan çınarlarına hizmet eden Yaşlı Hasta-Evde Bakım Hizmeti (YAŞ-BAK) biriminde görev yapan hemşireler Beyza Altınbaş, Sibel Ege ve Handan Temiz’i makamında kabul etti.

 

GÖREVİNİZ KUTSAL

YAŞ-BAK bünyesinde görev yapan hemşirelerin haftasını kutlayan Kartepe Belediye Başkanı Av.M.Mustafa Kocaman “Sağlık alanında özveriyle çalışan herkes çok değerlidir. Pandemi sürecinde sağlık sektöründe çalışanların fedakarlıkları sayesinde bugün Covid-19’a karşı önemli bir başarı elde edilmiştir. Belediye olarak bütün imkanlarımızla sağlık alanında görev yapan sağlık çalışanlarımızın her zaman yanındayız. Sizler evlat sıcaklığında kimsesiz, hastamıza sağlık hizmeti verirken çok kutsal bir iş yapıyorsunuz. Kolaylıklar diliyorum” ifadelerini kullandı.   

 

BEYAZ ÖNLÜKLÜ KAHRAMANLAR

Onlar Kartepe Belediyesi'nin beyaz önlüklü fedakâr kahramanları Başkan Kocaman, "Bu mücadelede üzerlerine büyük görevler düşen hemşirelerimize minnettarım. Şüphesiz her birinin görevlerini en iyi şekilde ifa ettiklerini biliyoruz. Bu zor süreçte ülkemiz için elinden geleni yapan gece gündüz demeden çalışan hemşireler ve bütün sağlık çalışanlarına şükranlarımı iletiyorum. Sağlık hizmetlerinin gerçekleştirilmesinde büyük bir fedakarlıkla hizmet sunan hemşirelerimizin 12-18 Mayıs Hemşireler Haftasını en kalbi duygularımla tebrik ediyorum. Emekleri, gayretleri ve hemşehrilerimizin sağlığı için döktükleri alın teri için gönülden teşekkür ediyorum” şeklinde konuştu.

Kaynak: Editör:
Etiketler: Başkan, Kocaman, Hemşireler, Haftasını, Kutladı,
Yorumlar
Haber Yazılımı