reklam
reklam
reklam
reklam
Haber
01 Aralık 2018 - Cumartesi 17:20
 
Başkan Gebze Ziyaretlerini Sürdürüyor
Başkan Karaosmanoğlu, Gebze ilçesinde faaliyetlerini sürdüren bir Kozmetik firmasını, Turizm firmasını ve Marmara Girişimci İş Adamları Derneği (MAGİAD) yönetimini ziyaret etti.
GÜNDEM Haberi
Başkan Gebze Ziyaretlerini Sürdürüyor

 

Türk Dünyası Belediyeler Birliği ve Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu, Gebze ilçesinde faaliyetlerini sürdüren bir Kozmetik firmasını ve Turizm firmasını ziyaret etti. Karaosmanoğlu ayrıca, Marmara Girişimci İş Adamları Derneği (MAGİAD) yönetimiyle buluşarak, şehrin ekonomik gelişmesine nasıl katkı yapılabileceği üzerine görüş alışverişinde bulundu. İş yeri sahiplerinden verilen hizmetlerle ilgili bilgi alan Karaosmanoğlu, MAGİAD Başkanı Erhan Atmaca’dan da üyelerine dönük gerçekleştirdikleri projeleri hakkında detaylı bir sunum aldı.

Başkan Karaosmanoğlu, Türkiye’nin ve Kocaeli’nin gelişmesinde yüksek katma değerli ürünlerin üretiminden, en küçük ölçekli ticarete kadar her ekonomik işleyişinin önemli olduğunu dile getirdi.

Başkan Karaosmanoğlu, kentteki tüm esnafların dertleriyle dertlendiklerini, bunun için özel çaba sarf ettiklerini de belirtti.

 

 

Kaynak: Editör:
Etiketler: Başkan, Gebze, Ziyaretlerini, Sürdürüyor,
Yorumlar
Haber Yazılımı