reklam
reklam
Haber
19 Eylül 2019 - Perşembe 12:48
 
Başkan Ellibeş, İlçe Başkanlarıyla Buluştu
AK Parti Kocaeli İl Başkanı Mehmet Ellibeş, geçmiş dönem ilçe başkanlarıyla bir araya geldi.
SİYASET Haberi
Başkan Ellibeş, İlçe Başkanlarıyla Buluştu

Geçmiş dönem ilçe başkanlarını buluşmasında Başkan Ellibeş, “En zor günlerde sadece elini değil, gövdesini taşın altına koyan ilçe başkanlarımız, bugün de bize güç vermeye devam ediyor” dedi.

 

SEKA PARK’TA TARİHİ BULUŞMA
AK Parti Kocaeli İl Başkanı Mehmet Ellibeş, geniş katılımlı ve oldukça coşkulu geçen 105.Genişletilmiş İl Danışma Meclisi’nden sonra tempoyu düşürmedi. Teşkilat programlarına aralıksız devam eden Ellibeş, önceki gün geçmiş dönem ilçe başkanlarıyla İzmit Seka Park’ta buluştu. AK Parti Kocaeli İl Başkanvekili Dr.Şahin Talus’un da yer aldığı toplantıya ilçe başkanlarının geniş katılımı dikkat çekti. 
İLÇE BAŞKANLARINDAN BÜYÜK İLGİ
Toplantıya Necdet Eksen, Hasan Kandaz, Zafer Kılıç, Selahattin Kabadayı, Dr.Hakan Öbek, Hüseyin Yusuf, Ali Korkmaz, Hasan Ayaz, Adnan Balcı, Engin Koyun, Mevlüt Demir, Hasan Soba, Ali Osman Gür, Ahmet Ark, Yılmaz Bayram, Av.Cemalettin Kaflı, Sedat Yücel, Erdinç Şentürk, Nazmi Özmen, Muhsin Tekol, Metin Gökçe, Ahmet Türkel, Zekai İren, İlhan Yıldırım, Mehmet Ustaoğlu, Cengiz Kan ve İdris Alp katıldı. Başkan Ellibeş, ilçe başkanlarına teşekkür ederek, şunları söyledi.
 
BİZE GÜÇ VERMEYE DEVAM EDİYORLAR
“AK Parti kültüründe her zaman istişare vardır. Bugün 18. yaşında olan partimizin ülke genelinde milyonlarca üyesi bulunuyor. Bu ailenin, bu kadar büyük, güçlü ve dinamik olmasında geçmişten bu yana görev yapmış, sandıklarda nöbet tutan üyelerimizden, milletvekillerine kadar herkesin payı vardır. Genel Başkanımız ve Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’a bağlılık vardır. Ben geçmiş dönem ilçe başkanlarımız başta olmak üzere bu dayanışmanın mimarı olan ve danışma meclisimizde o coşkuyu bizlere yaşatan bütün teşkilat mensuplarımıza teşekkür ediyorum. Dün, en zor dönemde sadece ellerini değil, gövdelerini de taşın altına koyan ilçe başkanlarımız, bugün bize yine güç vermeye devam ediyorlar”.
Kaynak: Editör:
Etiketler: Başkan, Ellibeş,, İlçe, Başkanlarıyla, Buluştu,
Yorumlar
Haber Yazılımı