ARIGÜN
300X900 TOYOTA
toyota servis
Haber
31 Aralık 2019 - Salı 14:58
 
Başkan Büyükakın'dan 2020 Yılı Mesajı
Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı Doç. Dr. Tahir Büyükakın 2020 yılı için yeni yıl mesajını yayımladı.
GÜNDEM Haberi
Başkan Büyükakın'dan 2020 Yılı Mesajı

Başkan Doç. Dr. Tahir Büyükakın Yeni Yıl Mesajında Şu İfadeleri Kullandı:

“Yeni yıl, bize umutlu başlangıçlar ve geride bıraktığımız yılın muhasebesini yapma imkânını sunuyor. 2019’a hangi projelere başlangıç yaptık 2020’de gerçekleştireceğimiz projeler nelerdir? Şehrimizi yeni yılda daha modern, daha güçlü, daha mutlu bir yer haline getirmek için;vatandaşlarımızın yüzünü güldürmek, güvenlerine layık olmak için neler yapacağız? Bu gibi sorularla yol haritamızı çıkarıyoruz.

 

Sevgili hemşerilerim; bizler Kocaeli Büyükşehir Belediyesi olarak, yeni yılda da hizmet maratonumuza hız kesmeden devam edeceğiz. Şehrimizin refahına, halkımızın mutluluğuna olumlu katkı sağlayacak yepyeni hizmetler üretmek öncelikli hedefimiz olmaya devam edecek. Bu uğurda atılan her türlü adımı, tasarlanan projeleri destekleyeceğiz.

 

Göreve geldiğimiz günden bu yana, halkımızın talep ve önceliklerini dikkate alan bir hizmet anlayışı içerisinde olduk. Şükürler olsun ki, 2019’u geride bırakırken alnımız açık, yüzümüz ak, vicdanımız huzurlu. 2020’ye zinde ve yeni projelerin, atılımların heyecanı içinde giriyoruz. Yeni yılın hepimize, yuvalarımıza, şehrimize ve ülkemize esenlik, huzur ve sevinç getirmesini diliyorum. Hep birlikte, nice güzel yıllar yaşamak ümidiyle...’’

Kaynak: Editör:
Etiketler: kocaeli, haber, büyükşehir, belediye, başkanı, tahir, büyükakın
Yorumlar
Haber Yazılımı