ARIGÜN
300X900 TOYOTA
toyota servis
Haber
16 Haziran 2021 - Çarşamba 14:19
 
Başkan Bıyık; Ben de İzmit'e reklam mı çıkacağım
Bugün Darıca Belediye Başkanı Muzaffer Bıyık başkanlığında basın açıklaması gerçekleştirildi. Çınar Evleri için konuşan Bıyık, “138 tane ev için dünyayı ayağa kaldırdılar” ifadelerini kullandı.
GÜNDEM Haberi
Başkan Bıyık; Ben de İzmit'e reklam mı çıkacağım

.
Darıca Belediye Başkanı Muzaffer Bıyık, başkanlığında basın açıklaması gerçekleştirildi. Bıyık, açıklamalarda Çınar Evleri’ne eleştirilerde bulundu. 138 ev için dünyayı ayağa kaldırdıklarını söyleyen Bıyık, “Biz şovdan uzağız. Önemli olan hak sahiplerinin ‘Allah razı olmasın’ demeleri” ifadelerini kullandı.


6 AYLIK ÇALIŞMA SÜRECİNDE 60’LIK TAMAMLAMA


Muzaffer Bıyık, “Darıca olarak, Kentsel dönüşüm şehri kurduk. 338 tane daire yapıyoruz. Şaka gibi, ben bile bazen kendime şaşırıyorum. Sessiz sedasız, kimsenin haberi olmadan kasım ayında ilk çalışmalarımıza başladık ve devam ediyoruz. 168 tane hak sahibimiz var. Temmuzun ilk haftası 80 ev sahibine tapularını vermeyi düşünüyoruz. 6 aylık çalışma sürecinde 60’a geldik. Para kazanma umunda yapmadık.


138 TANE EV İÇİN DÜNYA’YI AYAĞA KALDIRDILAR


Maşallah İzmit Belediyesi’ne! Bakıyorum yaptıkları programa, İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı İmamoğlu dahi geliyor. Sanıyorum ki büyük bir proje yapılacak. Yapa yapa 138 tane konut yapacaklarmış. Dünya’yı ayağa kaldırdılar. Bizim organizasyonumuzda 338 daire olacak. Ama en önemlisi bu dairelerden daha kıymetli olan ne biliyor musunuz? Cevabını vereyim, 168 tane hak sahibinin malını kıymetlendiriyoruz. 


ŞOVDAN UZAK KENDİ HALİMİZDE


Darıca’da meydana gelen Kentsel Dönüşüme ben öncü oldum. Hiçbir ilçeye gidip bilbordlara kendimi astırmadım, reklam yapmadım. Benim için önemli olan hak sahiplerinin ‘Allah razı olsun’ demesiydi. Şovdan uzak kendi halimizde kendi işimizi yapmaya çalışıyoruz.

Kaynak: Editör:
Etiketler: Başkan, Bıyık;, Ben, de, İzmit'e, reklam, mı, çıkacağım,
Yorumlar
Haber Yazılımı