reklam
reklam
Haber
16 Mayıs 2019 - Perşembe 14:22
 
Başkan Aygün Öğrencilerin Coşkusuna Ortak Oldu
19 Mayıs Atatürk'ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı kapsamında Derince Kent Meydanı’nda düzenlenen sportif etkinliklere katılan Başkan Aygün, öğrencilerin coşkusuna ortak oldu
GÜNDEM Haberi
Başkan Aygün Öğrencilerin Coşkusuna Ortak Oldu

Derince Kaymakamlığı ve Derince Belediyesi’nin ilçe genelinde organize ettiği 19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı ve Gençlik Haftası kutlama etkinlikleri düzenlenen programlarla devam ediyor. 19 Mayıs kutlamaları kapsamında Derince Kent Meydanı’nda gerçekleşen etkinlikler coşku içerisinde geçti. Masa tenisi, çuval yarışı, halat çekme, koordinasyon ve anneler yarışlarına sahne olan gösterileri takip eden Derinceliler, öğrencilerin coşkusuna ortak oldu.

 

Kent Meydanı’nda Etkinlikler

Kent Meydanı’nda gerçekleşen etkinlikleri Derince Belediye Başkanı Zeki Aygün, Derince Belediye Başkan Yardımcısı İbrahim Şirin, Derince Belediyesi Meclis Üyesi Nurhan Baytak, İbni Sina Mahalle Muhtarı Ömer Karadeniz, Derince Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürü Yusuf Yüksel ve vatandaşlar ilgiyle takip etti. Alanda bulunan çocuklarla tek tek ilgilenen ve fotoğraf çektiren Derince Belediye Başkanı Zeki Aygün, öğrencilerle masa tenisi oynayarak bayramlarını kutlamayı ihmal etmedi.

Kaynak: Editör:
Etiketler: Başkan, Aygün, Öğrencilerin, Coşkusuna, Ortak, Oldu,
Yorumlar
Haber Yazılımı