reklam
reklam
reklam
Haber
01 Haziran 2020 - Pazartesi 17:46
 
Başkan Aygün, İşçilerin Sofrasına Konuk Oldu
Derince Belediye Başkanı Zeki Aygün, hafta sonu Denizciler Caddesi’nde çalışmalarını sürdüren belediye işçileriyle bir araya gelerek sofralarına konuk oldu
GÜNDEM Haberi
Başkan Aygün, İşçilerin Sofrasına Konuk Oldu

Birlikte Büyük Bir Aileyiz

Gönül belediyeciliği şiarıyla çalışmalarını sürdüren Derince Belediye Başkanı Zeki Aygün, belediye çatısı altındaki birlikteliğe büyük önem veriyor. Her fırsatta Derince Belediyesi’nin tüm yöneticileri ve çalışanları ile büyük bir aile olduğunu ifade eden Başkan Aygün, hafta sonu Denizciler Caddesi’nde çalışmalarını sürdüren belediye işçileriyle bir araya gelerek sofralarına konuk oldu. Belediye çalışanlarının salgınla mücadele süreci başta olmak üzere ilçe halkına hizmet etmek için mesai mefhumu göz etmeden görev yaptığını belirten Başkan Aygün, Derincelilerin yaşamaktan daha da mutluluk duydukları bir ilçe oluşturmak için çalıştıklarını söyledi.

                 

Başkan Aygün’den Mesajlar

Denizciler Caddesi’nde çalışan işçilerin sofralarına konuk olan Başkan Aygün, yaptığı konuşmada, ‘En kutsal kazanç alın teri ile kazanılan helal kazançtır. Bizler, millet olarak, işçinin, emekçinin hakkını alın teri kurumadan vermenin hassasiyetine haiz bir kültürün mensuplarıyız. Dolayısı ile bizim için hem verilen emek hem de o emeğin karşılığının kimse mağdur edilmeden ödenmesi çok önemlidir.  İşçisinden memuruna, çalışanından emeklisine ve işverenine kadar toplumun bütün katmanlarını derinden etkileyen zorlu bir süreçten geçtiğimiz bu günlerde emeğin ve üretimin olduğu kadar dayanışma ve yardımlaşmanın da önemi kendini fazlasıyla hissettirmektedir” dedi.

Kaynak: Editör:
Etiketler: Başkan, Aygün,, İşçilerin, Sofrasına, Konuk, Oldu,
Yorumlar
Haber Yazılımı