reklam
reklam
reklam
Haber
19 Kasım 2019 - Salı 07:08
 
Başkan Aygün’e Ulaşmak Çok Daha Kolay
Vatandaşların Derince Belediye Başkanı Zeki Aygün’e 7 gün 24 saat boyunca her noktadan ulaşarak talep ve önerilerini ilettiği www.derincebaskanim.com yoğun ilgi görüyor
GÜNDEM Haberi
Başkan Aygün’e Ulaşmak Çok Daha Kolay

www.derincebaskanim.com

 

Katılımcı yönetim anlayışını benimseyen ve bu doğrultuda sürekli halkla iç içe olan Derince Belediye Başkanı Zeki Aygün,  projelerini belirlerken istişareye büyük önem veriyor. Vatandaşların görüş ve önerilerine her zaman açık olduğunu ifade eden Başkan Aygün, yayında olan www.derincebaskanim.com adlı internet sitesi ile Derincelilere artık çok daha yakın. Web sitesi aracılığıyla Derinceliler artık Başkan Aygün’e 7 gün 24 saat boyunca her noktadan ulaşabiliyor.

 

Proje Önerileri, Talep ve Şikayetler

 

www.derincebaskanim.com adlı internet sitesine giren vatandaşlar burada yer alan ‘Başkana Mesaj’ bölümünde talep, şikayet ve önerilerini Derince Belediye Başkanı Zeki Aygün’e direkt olarak iletiyor. Siteyi kullanan vatandaşlar ayrıca ‘Bir Projem Var’ bölümünden Derince’de uygulanmasını ve hayal ettikleri projeleri ayrıntılarıyla yazıp, Başkan Aygün’e ulaştırıyor. Web sitesi uygulamasından son derece memnun olan vatandaşlar yeni uygulama ile birlikte sosyal medyadan istedikleri her an Başkan Aygün’e taleplerini iletebiliyor.

Kaynak: Editör:
Etiketler: Başkan, Aygün’e, Ulaşmak, Çok, Daha, Kolay,
Yorumlar
Haber Yazılımı