reklam
reklam
reklam
Haber
16 Kasım 2019 - Cumartesi 09:26
 
Başkan Aygün, Çocukların Mutluluğuna Ortak Oldu
İshakçılar’da bir dizi incelemede bulunan Derince Belediye Başkanı Zeki Aygün, yeni hizmete giren oyun parkını da ziyaret ederek çocukların mutluluğuna ortak oldu.
GÜNDEM Haberi
Başkan Aygün, Çocukların Mutluluğuna Ortak Oldu

Öncelik Çocuklar ve Gençler

İlçede her mahallede hizmete sunmayı hedeflediği Gençlik Merkezleri projesiyle çocuklara ve gençlere verdiği önemi her fırsatta dile getiren Başkan Aygün, çocuklardan gelen talepleri karşılıksız bırakmıyor. Bu bağlamda Başkan Aygün’ün talimatı ile İshakçılar merkezinde kurulan oyun parkı da çocuklardan yoğun ilgi görüyor. Bir dizi program için İshakçılar’a giden Derince Belediye Başkanı Zeki Aygün, buradaki temasları esnasında çocuk parkını da ziyaret ederek, parkta eğlenen çocukların mutluluğuna ortak oldu.

 

Her Şey Onların Mutluluğu İçin

Beraberinde Belediye Başkan Yardımcısı İbrahim Şirin, Belediye Meclis Üyesi İmdat Gülcan ve İbrahim Eren, AK Parti Derince İlçe Gençlik Kolları Başkanı Semih Tayyip Gülcan ve mahalle muhtarları ile birlikte oyun parkını gezen Başkan Aygün, çocuklarla tek tek sohbet etti. Yaptıkları her çalışmanın çocukların mutluluğu için olduğunu ifade eden Başkan Aygün, “Her şey geleceğimizin teminatı olan evlatlarımız için. Onların yüzündeki gülümseme bizlerin de en büyük mutluluğu” dedi.

Kaynak: Editör:
Etiketler: kocaeli, derince, belediyesi, başkan, zeki, aygün, çocuklar, park
Yorumlar
Haber Yazılımı