reklam
reklam
reklam
Haber
14 Ocak 2020 - Salı 11:29
 
Başkan Aygün, Çalışmalarını Paylaşıyor
Derince Belediye Başkanı Zeki Aygün, bir yandan Derincelilere söz verdiği 41 projeyi hayata geçirirken diğer taraftan kendisini ziyaret eden konukları ile çalışmalarını paylaşıyor
GÜNDEM Haberi
Başkan Aygün, Çalışmalarını Paylaşıyor

Üç Ayrı Ziyaret Gerçekleşti

Çalışmalarını yoğun bir şekilde sürdüren Derince Belediye Başkanı Zeki Aygün, bir yandan da kendisini ziyaret eden konukları ile bir araya gelmeye devam ediyor. Başkan Aygün, son olarak önceki dönem AK Parti Kocaeli İl Başkanı Şemsettin Ceyhan, önceki dönem İl Başkan Yardımcıları Mehmet Uzunoğlu ve Nuri Güney, AK Parti Derince İlçe Gençlik Kolları Başkanı Semih Tayyip Gülcan ve yönetim kurulu üyeleri ile İnşaat Mühendisleri Odası Kocaeli Şube Başkanı Kahraman Bulut ve yönetimi ile bir araya geldi.

Hepimizin Amacı Ortak

Konuklarının ziyaretinden duyduğu memnuniyeti dile getiren Derince Belediye Başkanı Zeki Aygün, bugüne dek yaptıkları çalışmalarla ilgili bilgiler paylaştığı görüşmelerinde “Derincemize değer katacak çalışmalara hep birlikte imza atıyor, ilçemizin geleceğini beraberce şekillendiriyoruz. Hepimizin ortak amacı kentimize katkı sunmak. Bu anlayış doğrultusunda bir araya geldiğimiz kentimizin tüm dinamiklerinin fikir ve önerileri bizim için çok önemli” dedi.

Kaynak: Editör:
Etiketler: Başkan, Aygün,, Çalışmalarını, Paylaşıyor,
Yorumlar
Haber Yazılımı