reklam
reklam
reklam
Haber
21 Mayıs 2019 - Salı 14:16
 
Başiskele’deYeni İmar Yolları Açılıyor
Başiskele Belediyesi, vatandaşların talepleri doğrultusunda ilçe genelinde yeni yol açma ve dolgu çalışmalarını sürdürüyor.
GÜNDEM Haberi
Başiskele’deYeni İmar Yolları Açılıyor

İlçe genelinde yeni yerleşim alanlarının açılması ve halkın istekleri doğrultusunda şuyulandırması tamamlanan güzergâhlarda yeni imar yolları açılıyor.

 

Ovacık’tan Sepetlipınar’a, Serindere’denServetiye’ye uçtan uca 209 km² alanda Başiskele’deher mahalleye eşit hizmet götürmeyi hedefleyen Başkan Yasin Özlü, hemşehrilerine daha güzel ve kaliteli hizmet sunmak için çalışıyor.

 

Başiskele Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri, imar yolları açma çalışmaları kapsamında Yeşilyurt Mahallesi Uzunlar Sokak’ın ikinci etap yolu açılarak, Orman Deposu Sokağı’na bağlantısı gerçekleştirildi. Ekipler ayrıca, Yeşilkent Mahallesi Kuyu Sokak, Fatih Mahallesi Derin Sokak, Seymen Mahallesi Uzay Sokak, Barbaros Mahallesi Kapalı Semt Pazarı arkasında, Yeşilyurt Mahallesi Şirinler Sokak, Yaylacık Mahallesi Maçka Sokak ve Döngel Mahallesi Sarı Mustafa Sokak’ta yol açma, toprak kaldırma ve yol dolgusu çalışmalarını tüm hızıyla sürdürüyor.

 

Kaynak: Editör:
Etiketler: Başiskele’deYeni, İmar, Yolları, Açılıyor,
Yorumlar
Haber Yazılımı