reklam
reklam
Haber
03 Nisan 2020 - Cuma 16:15
 
Başiskele’de Dezenfekte Çalışmaları Devam Ediyor
Koronavirüs ile mücadelede adeta seferberlik ilan eden Başiskele Belediyesi, halkın yoğun olarak kullandığı alanlarda çalışmalarını aralıksız gece gündüz sürdürüyor.
GÜNDEM Haberi
Başiskele’de Dezenfekte Çalışmaları Devam Ediyor

Başiskele’de vatandaşların kullandığı ortak yaşam alanlarını her gün düzenli olarak hijyen ve ilaçlama çalışmalarını gerçekleştiren Başiskele Belediyesi dezenfekte ekipleri yoğun çalışma temposunda gece gündüz demeden toplum sağlığı için hizmet veriyor. 

 

Koronavirüs ile mücadelede tedbirlerini titiz ve hassas bir şekilde yerine getiren dezenfekte ekipleri, ilçenin her mahallesinde cadde ve sokakları özel solüsyonlu suyla yıkayarak dezenfekte ettiler.  

 

İLAÇLAMA ÇALIŞMALARI DA SÜRÜYOR

 

Kovid-19 virüsüne adeta savaş açan Başiskele Belediyesi dezenfekte ekipleri tarafından ilçe genelinde vatandaşların dokunabileceği her yeri, çöp konteynırları, bankamatikler, parklar, kamelyalar, oturma yerleri, kamu kurum ve kuruluşları binaları, camiler ve avluları, otobüs durakları, toplu ulaşım araçları düzenli olarak dezenfekte edilerek ilaçlanıyor.

 

BAŞKAN ÖZLÜ ÇALIŞMALARI YAKINDAN TAKİP EDİYOR

 

Dezenfekte çalışmalarını yakından takip ederek tedbirleri sıkı ve hassas bir şekilde yerine getiren Başiskele Belediye Başkanı M. Yasin Özlü, halk sağlığını korumak ve virüsün yayılmasını engellemek için gece gündüz demeden çalıştıklarını söyleyerek, “Bizler ekibimizle birlikte bu virüsü yenene kadar durmaksızın gece gündüz demeden çalışacağız. Ancak hemşehrilerimizden de bu zorlu süreçte bize destek vermelerini ve yardımcı olmalarını rica ediyoruz. Bu salgının yayılmaması için zorunlu olmadıkça evinizden çıkmayınız. Eğer çıkarsanız da sosyal mesafeye dikkat ediniz.” diye konuştu.

Kaynak: Editör:
Etiketler: Başiskele’de, Dezenfekte, Çalışmaları, Devam, Ediyor,
Yorumlar
Haber Yazılımı