reklam
reklam
reklam
reklam
Haber
30 Kasım 2018 - Cuma 12:35
 
Başiskele Belediyesi'nden Personellerine Eğitim Programı
Başiskele Belediyesi İnsan Kaynakları Müdürlüğü tarafından belediye personeline yönelik “Kurum Kültürü ve Takım Ruhu”konulu eğitim programı düzenlendi.
EĞİTİM Haberi
Başiskele Belediyesi'nden Personellerine Eğitim Programı

Başiskele Belediyesi Ana Hizmet Binası Meclis Salonu’nda düzenlenen “Kurum Kültürü ve Takım Ruhu” eğitimine 250 belediye personeli katıldı. Yıldız Teknik Üniversitesi Öğretim Görevlisi Doç. Dr. Bayram Baş tarafından katılımcılara kurum kültürünün önemi, aidiyet duygusu, kurumsallaşma, kurum bilinci, kurum içi organizasyon ve koordinasyon, ekip ve takım olma bilinci, takım liderinin rolü, takım üyelerini tutumu, motivasyon, etkili bir ekip olmanın gerekleri ve ekip olarak bütün bireylerin birbirlerini desteklemeleri konusunda detaylı bilgi verdi.

Ekibi oluşturan bireylerin kendilerine olan güvene bağlı olduğunu da belirten Bayram Baş, “Başarıya giden yoldaki en önemli faktörlerden biri de ekip olabilmek, birlikte uyum içinde çalışmaktan geçmektedir. Güçlerin, çabaların ve yeteneklerin uyum içinde birleştirilmesi için ekip çalışması gerekir. Ekip çalışmasında başarılar birlikte kutlanır, başarısızlıktan birlikte ders çıkarılır.” dedi.

 

 

 

Kaynak: Editör:
Etiketler: Başiskele, Belediyesi'nden, Personellerine, Eğitim, Programı,
Yorumlar
Haber Yazılımı