reklam
reklam
reklam
Haber
16 Kasım 2019 - Cumartesi 10:01
 
Baro Kuruluşunun 81.Yıl Dönümünü Kutladı
Kocaeli Barosu’nun kuruluşunun 81. Yıl dönümü münasebetiyle düzenlenen Balo Vali Hüseyin Aksoy ve Eşi Hülya Aksoy’un katılımlarıyla gerçekleştirildi.
GÜNDEM Haberi
Baro Kuruluşunun 81.Yıl Dönümünü Kutladı

TRYP BY WYNDHAM Otel'de gerçekleştirilen baloya; Vali Hüseyin Aksoy ve Eşi Hülya Aksoy’un yanı sıra  Cumhuriyet Başsavcısı Habib Korkmaz, Adalet Komisyonu Başkanı Muhiddin Paça, Baro Başkanı Av. Bahar Gültekin Candemir, Sakarya Baro Başkanı Av. Abdürrahim Burak, Hakimler, Savcılar ve Çok sayıda Avukat katıldı.

Program Baro Başkanı Av. Bahar Gültekin Candemir’in açılış konuşmaları ile devam etti.

Vali Hüseyin Aksoy yapmış olduğu konuşmalarında; “Değerli Katılımcılar  bugün Kocaeli Barosunun 81. Yıl dönümü münasebetiyle sizlerle bir arada olmaktan, bu mutluluğu paylaşmaktan büyük bir memnuniyet duyduğumu ifade ediyor, hepinizi saygıyla selamlıyorum. Barolar en temel hak olan savunma hakkını yerine getiren avukatlarımızın bir araya gelerek oluşturduğu meslek kuruluşları ve kurulduğu günden itibaren ülkemizde önemli görevler yürüten kurumlarımızdan birisidir. Kocaeli barosu da kurulduğu günden itibaren savunma hakkının kutsallığının aracına ulaşması noktasında üstüne düşen görevi büyük bir titizlikle yapmaya çalışan barolarımızdan birisidir. Bu özel ve anlamlı günde yaşamını kaybetmiş olan bütün baro üyelerimizi rahmetle anıyorum. Mevcut baromuza üye olan avukatlarımıza da çalışma yaşamında başarılar diliyorum. Hepinizi saygı ve sevgilerimle selamlıyorum.” dedi.

Konuşmaların ardından program Vali Hüseyin Aksoy, eşi Hülya Aksoy ve protokol üyelerinin Kocaeli Barosunun kuruluşunun 81. Yıl dönümü anısına pasta kesimi ile sona erdi.

Kaynak: Editör:
Etiketler: kocaeli, barosu, kuruluşunu, kutladı, vali, hüseyin, aksoy, hukuk, avukat
Yorumlar
Haber Yazılımı