ARIGÜN
160x600 TOYOTA
toyota servis
Haber
30 Mart 2020 - Pazartesi 17:42
 
Bankamatikler Dezenfekte Edildi
Koronavirüs'le mücadelede adeta seferberlik ilan eden Çayırova Belediyesi dezenfekte ekipleri halkın yoğun olarak kullandığı alanlarda çalışmalarına ara vermeden devam ediyor.
GÜNDEM Haberi
Bankamatikler Dezenfekte Edildi

Yoğun kullanılan alanları her gün düzenli olarak 7/24 dezenfekte eden Çayırova Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğü Ekipleri vatandaşların en çok kullandığı kamu ve özel bankaların bankamatikleri de dezenfekte ederek, virüsün yayılmasına engel oluyor.

 

Otobüsler Dezenfekte Ediliyor

 

Gece gündüz demeden canla başla çalışan dezenfekte ekipleri ilçe genelinde çalışan halk otobüslerinde de aynı uygulamayı yapıyor.

 

Caddeler Yıkandı

 

Koronavirüsle mücadelede tedbirlerini titiz ve hassas bir şekilde yerine getiren ve halkın sağlığı için yoğun bir şekilde çalışan dezenfekte ekipleri ana cadde üzerindeki esnaflarla birlikte caddeleri de yıkayarak dezenfekte ediyor.

 

Çöp Konteynırları Dezenfekte Edildi

 

Virüse adeta savaş açan Çayırova Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğü dezenfekte ekipleri ilçe genelinde bulunan çöp konteynırının dezenfektesini gerçekleştirdi. Başından beri süreci yakından izleyen, tedbirleri sıkı ve hassas bir şekilde yerine getiren Çayırova Belediye Başkanı Bünyamin Çiftçi, Çayırova halkının sağlığını korumak ve virüsün yayılmasını engellemek için gece gündüz demeden çalışmaya devam edeceklerini sözlerine ekledi.

Kaynak: Editör:
Etiketler: Bankamatikler, Dezenfekte, Edildi,
Yorumlar
Haber Yazılımı