reklam
reklam
reklam
reklam
Haber
02 Ağustos 2019 - Cuma 21:21
 
Ayrılmak İsteyen Ayrılabilir
"Biz sayın Cumhurbaşkanımızı ve dünya mazlumlarının liderini yalnız bırakamayacağız”
SİYASET Haberi
Ayrılmak İsteyen Ayrılabilir

AK Parti Çayırova ilçe Teşkilatı’nın 59’uncu genişletilmiş Danışma Meclisi Toplantısı Çayırova Belediyesi Konferans Salonu’nda gerçekleştirildi. Toplantıya AK Parti İl Başkanı Mehmet Ellibeş, Büyükşehir Belediye Başkanı Tahir Büyükakın, AK Parti Milletvekilleri, Radiye Sezer Katıcıoğlu, Cemil Yaman, Emine Zeybek, Çayırova Belediye Başkanı Bünyamin Çiftçi,  Dilovası Belediye Başkanı Hamza Şayir, AK Parti Çayırova İlçe Başkanı Ekrem Karahan,  AK Parti İl Kadın Kolları Başkanı Serpil Yılmaz, AK Parti Çayırova İlçe Kadın Kolları Başkanı Seyhan Dönmez, AK Parti Çayırova eski İlçe Başkanı Ali Osman Gür, Çayırova eski Belediye Başkanı Şevki Demirci, meclis üyeleri ve çok sayıda partili katıldı. Protokol konuşmalarının ardından soru – cevap kısmına geçildi ve toplantı basına kapalı olarak devam etti. 


SİZLERE OLAN GÜVENİMİZ TAMDIR
Programın açılış konuşmasını gerçekleştiren AK Parti Çayırova İlçe Başkanı Ekrem Karahan, “Bizler on bir milyonluk büyük bir aileyiz ve bu ailede olmak büyük bir mutluluktur. Liderimizin emrinde olarak Çayırova’da yerel seçimlerde anlımızın akıyla çıktı. Bundan sonra ki ilk seçim 2023 yılında yapılacak ve biz bu noktada kendimizi daha da geliştireceğiz. Bizler bu noktada il başkanımızın önderliğinde daha da çalışacağız. Bizler kararlılıkla yürüyerek, dimdik bir şeklide devam edeceğiz. Yalan üzerine kurulu bir program yürüten kişilerle milletimiz yol yürümeyecektir ve bizler bu nokta da her daim sizlere inanıyoruz” ifadelerini kullandı. 

 


DANIŞMA MECLİSLERİMİZİ İKTİDAR OLARAK YAPTIK
Çayırova Belediye Başkanı Bünyamin Çifti, “Yaklaşık on bir sene önce ilçe olduk, 2002 yılından bu yana danışma meclislerimizi iktidar olarak yaptık. Teşkilatımız olmasaydı bizler burada olmazdık, bu parti buraya gelmezdi. Teşkilat mensubu olarak bizler başladık ve sizler sayesinde bizler bu göreve geldik. Partimiz altın harflerle adını yazmıştır ve hizmetleri de bu şekilde olmuştur.  Bizlerin dikkat etmesi gereken durum, teşkilatımızla uyumlu olmamız lazımdır. Bizler beş yıldır engellemeye çalıştılar ama bizler bunları bertaraf ettik. Bizler sizlere daha iyi hizmet sunabilmek için belediyemizin kapısını açtık ve bizler adaletle bu işi yürütmeye çalışıyoruz. Belediyede çalışmakta olan işçilerimize daha fazla ücret alsın diye bir protokol imzaladık bu yüzden işçilerimize helali hoş olsun. İlçe danışmalarını hazırlayıp soru cevap şeklinde olarak yaptığı için il başkanımıza teşekkür ederim” ifadelerini kullandı

 

AYRILMAK İSTEYEN AYRILABİLİR 
AK Parti Kocaeli Milletvekili Cemil Yaman, “Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı Doç. Dr. Tahir Büyükakın’ın kısa selamlama konuşmasından sonra kürsüye çıkan Cemil Yaman, “Bizim mücadelemiz hak ve batıl mücadelesidir. Bizim derdimiz ve davamız aziz milletimizdir. Her kim bizim sıradan bir parti olduğumuzu düşünüyorsa yanılıyordur. Derdimiz, davamız, sevdamız bize gönül bağlayanlar ve gönül coğrafyamızdır. Her kim AK Partililer birbirine düştü diyorsa yalan söylüyor. Dünün Türkiye’sinde yaşananları unutmayın. Sayın Cumhurbaşkanımızın önderliğinde muhteşem işler yaptık. Amerika bize silah vermeyecekmiş. Anadolu çocukları silahların en güzelini yapıyor. Değerli dostlar saflarımızı sıklaştıracağız. Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemi bizi şaha kaldıracak ama biraz sabredeceğiz. Bizden ayrılmak isteyen ayrılabilir, gitmek isteyen gidebilir. Biz Sayın Cumhurbaşkanımızı ve dünya mazlumlarının liderini yalnız bırakamayacağız. Bu millet ne dediyse onu yaptık ve ne derlerse onu yapacağız. Fitneye fesata geçit vermeyelim ve saflarımızı sıklaştıralım” dedi.

 

 

 

FİTNEYE YER VERMEYELİM
AK Parti Kocaeli İl Başkanı Mehmet Ellibeş, “Teşkilatı dolaşıyorum, teşkilata baktığım zaman dimdik ayakta olduğunu görüyorum. Bu dünya liderine olan bağlılığımızdan kaynaklı. Bizler önümüzde ki her engeli aştık. Yorulduk ama belki de yorulduğumuz için rabbim bizi dimdik ayakta tutuyor. Bizler gittiğimiz her yerde dimdik ayakta olduğunuzu görüyoruz. Ben önceden ilçelere gidiyorum teşkilatın derdini sıkıntısını dinliyorum. AK Parti’yi millet kurdu, bu millet kurdu. Bizlerin arasına fitne koymasına izin vermeyin bizler gittiğimiz her yerde bunu dile getiriyoruz ve getirmeye devam edeceğiz. Bu birliktelimiz devamı için samimi olarak devam edelim ve bu fitneye fesada yer vermeyeli”ifadelerini kullandı.

 

Kaynak: Editör:
Etiketler: Ayrılmak, İsteyen, Ayrılabilir,
Yorumlar
Haber Yazılımı