reklam
reklam
Haber
28 Nisan 2020 - Salı 11:22
 
Aygün: Ortak Paydamız Derince
İlçedeki esnafları ziyaret eden Derince Belediye Başkanı Zeki Aygün, “Hepimizin ortak paydası Derince. Allah'ın izniyle bu zor zamanları da yine birlikte aşacak ve özlenen güzel günlere kavuşacağız” dedi
GÜNDEM Haberi
 Aygün: Ortak Paydamız Derince

Başkan Aygün’den Esnaflara Ziyaret  
 

Derince Belediye Başkanı Zeki Aygün, dört günlük sokağa çıkma kısıtlamasının sona ermesinin ardından iş yerlerini açan esnafları ziyaret etti. Yeni tip Koronavirüs (Kovid-19) tedbirleri kapsamında uygulanan yasağın ardından Denizciler Caddesi’nde esnaf ziyaretinde bulunan Başkan Aygün, yasağa büyük hassasiyet gösteren esnaflara ve vatandaşlara teşekkür etti. Salgınla mücadele sürecinde yapılan hizmetleri aktaran Başkan Aygün, “Bir yandan dezenfekte çalışmalarımızı ilçemizin her noktasında titiz bir şekilde sürdürürken diğer yandan Alo Vefa Hattı ile 65 yaş üstü, kronik hastalığı bulunan ve ihtiyaç sahibi 3 bin 500 haneye hizmet ulaştırdık” dedi.
 

Özlenen Güzel Günlere Kavuşacağız
 

Türkiye’nin sağlık alanındaki güçlü altyapısı ve alınan etkin tedbirlerle salgın sürecini çok başarılı bir şekilde yönettiğini belirten Derince Belediye Başkanı Zeki Aygün, yakın zamanda sıkıntılı dönemin geride kalacağını ifade etti. Koronavirüs salgınıyla mücadele döneminde özveriyle çalışan esnaflara teşekkür eden ve hayırlı işler temennisinde bulunan Başkan Aygün, “Esnaflarımızdan en önemli ricamız sosyal mesafe ve hijyen kurallarına bu süreçte daha fazla özen göstermeleri. Hepimizin ortak paydası Derince. Allah'ın izniyle bu zor zamanları da yine birlikte aşacak ve özlenen güzel günlere kavuşacağız” dedi.

Kaynak: Editör:
Etiketler: , Aygün:, Ortak, Paydamız, Derince,
Yorumlar
Haber Yazılımı