reklam
reklam
Haber
08 Aralık 2019 - Pazar 12:32
 
Aygün: Önceliğimiz Halkımızın Talepleri
Kendisini ziyaret eden konukları ile istişarede bulunan Derince Belediye Başkanı Zeki Aygün, gönül belediyeciliği anlayışı ile yola devam ettiklerini belirterek “İlçemize hizmet ederken halkımızın talepleri daima önceliğimiz oluyor” dedi
GÜNDEM Haberi
Aygün: Önceliğimiz Halkımızın Talepleri

Konukları ile Bir Araya Geldi

Derince Belediye Başkanı Zeki Aygün, bir yandan 41 seçim vaadini hızla yerine getirirken diğer taraftan kendisini ziyaret eden kentin dinamikleri ile bir araya gelmeye devam ediyor. Başkan Aygün, bu bağlamda Kocaeli Rizeliler Derneği Başkanı Osman Çakır, yönetim kurulu üyeleri Ahmet Karadağ, Sedat Köse ve Yaşar İtmiş, Huriye Pak Ortaokulu Müdürü Bilal Avcı, Okul Aile Birliği Başkanı Ayşe Güç, okul aile birliği yöneticileri Nurdan Sayar, Gülbhar Yıldırım, İpek Çelenk, Kocaeli Profesyonel Halı Yıkamacıları Derneği Başkanı Muammer Gökalp, yönetim kurulu üyeleri Leyla Ayhan, Muhammed Şen, Nejdet Çetin, İlknur Gündağ, Onur Akarsu, Ender Altun ve Recep Partanaz ile bir araya geldi.

 

Belediyecilik Gönül İşi

Ziyaretlerin kendilerini mutlu ettiğini ifade eden Derince Belediye Başkanı Zeki Aygün, “Belediyecilik, gönül işi edik ve gönül belediyeciliği anlayışıyla yola çıktık. Hamdolsun geride kalan sekiz aylık süreçte halkımızdan aldığımız güçle birçok projemizi hayata geçirdik. Önceliğimiz halkımızın talepleri. Sizlerin aktardıkları fikirler, mahallelerimizde düzenlediğimiz esnaf ve halk toplantılarımız, ev ziyaretlerimiz, hepsi bizler için çok kıymetli. İlçemize faydalı olacak çalışmalar için gayret ediyoruz. Bir yandan 41 vaadimizi hayata geçirirken, diğer taraftan ilçe genelinde altyapı düzenlemelerini başlatıyoruz. Her şey halkımızın yaşamaktan daha da mutluluk duyacağı bir Derince için’ dedi.

Kaynak: Editör:
Etiketler: kocaeli haber, derince, belediyesi, ziyareti halk, vatandaş, yatırım, istek
Yorumlar
Haber Yazılımı