ARIGÜN
300X900 TOYOTA
toyota servis
Haber
07 Ocak 2020 - Salı 12:22
 
Aygün: Gençliğe Yatırım, Geleceğe Yatırımdır
Dumlupınar Gençlik ve Spor Merkezi'ndeki çalışmaları yerinde inceleyen Başkan Aygün, “Çocuklarımız ve gençlerimiz bizim umudumuz, yarınlarımız. Onların yaşamaktan daha da mutluluk duyacağı bir gelecek inşa etmek için var gücümüzle çalışıyoruz. Gençlerimize yaptığımız yatırım, geleceğimize yatırımdır” dedi.
GÜNDEM Haberi
Aygün: Gençliğe Yatırım, Geleceğe Yatırımdır

Başkan Aygün’den İncelemeler

Derince Belediye Başkanı Zeki Aygün’ün ilçede her mahalleye açmayı hedeflediği Gençlik ve Spor Merkezlerinin ilki Dumlupınar Mahallesi’nde inşa ediliyor. Bölgedeki yaklaşık 30 bin m2'lik alanda yapılan Gençlik ve Spor Merkezi'ndeki çalışmaları yerinde inceleyen Başkan Aygün, yetkililerden son durumla ilgili bilgi aldı. Derince Belediyesi Meclis Üyesi İsmail Küçük ile birlikte alanda incelemelerde bulunan Başkan Aygün, “Çocuklarımız ve gençlerimiz bizim umudumuz, yarınlarımız. Onların yaşamaktan daha da mutluluk duyacağı bir gelecek inşa etmek için var gücümüzle çalışıyoruz. Gençlerimize yaptığımız yatırım, geleceğimize yatırımdır” dedi.

 

Yürüyüş ve Bisiklet Yolları

Dumlupınar Gençlik ve Spor Merkezi’nde yer alacak olan spor tesislerinin büyük ölçüde tamamlandığı proje, hizmete açılmasıyla birlikte Derince’nin yeni spor ve eğitim üssü olacak. Kütüphane, derslikler, özel ders çalışma odaları, bilgisayar odasının bulunduğu 2 katlı gençlik merkezi, açık futbol, basketbol ve tenis sahaları, yürüyüş ve bisiklet yolları, fitness grubu, çocuklar için oyun alanları ve kaykay pistinin yer alacağı Gençlik ve Spor Merkezi’nde alanında uzman eğitmenler görev alacak. Dumlupınar’daki projenin ardından ilçedeki ikinci Gençlik ve Spor Merkezi ise Fatih Mahallesi’ne inşa edilecek.

Kaynak: Editör:
Etiketler: kocaeli, haber, derince, belediyesi, gençliğe, yatırım, spor, eğitim
Yorumlar
Haber Yazılımı