reklam
reklam
reklam
reklam
Haber
20 Şubat 2020 - Perşembe 11:52
 
Aygün: Başarımızın Mimarı Kadınlarımızdır
Derince Belediye Başkanı Zeki Aygün, AK Parti İl Kadın Kolları Toplantısı’na konuk oldu. Başarıdaki en önemli payın kadın kollarına ait olduğunu söyleyen Başkan Aygün, “Fikirleriniz, çalışmalarınız ve enerjiniz bizlere güç veriyor” dedi
GÜNDEM Haberi
Aygün: Başarımızın Mimarı Kadınlarımızdır

Birlik ve Beraberlik Vurgusu

 

AK Parti İl Kadın Kolları’nın düzenlediği haftalık olağan toplantının konuğu olan Derince Belediye Başkanı Zeki Aygün, önemli mesajlar verdi. İl Kadın Kolları Başkanı Serpil Yılmaz ve yönetim kurulu üyelerinin ev sahipliğinde AK Parti Kocaeli İl Başkanlığı’nda düzenlenen toplantıya katılan Derince Belediye Başkanı Zeki Aygün, dış güçlerin sahnelediği oyunlara vurgu yaptı. Konuşmasında geçmişten, günümüze kesitler aktaran Başkan Aygün “Ülkemiz ve bölgemiz üzerine oynanan oyunlar hepimizin malumu. İslam coğrafyası olarak yaşanan bu sıkıntılardan kurtulmanın tek yolu bir ve beraber olmaktır” dedi.

 

Gönül ve Hizmet Belediyeciliği

 

Derince genelinde seçim sürecinde vatandaşlara söz verdikleri 41 projeyi bir bir hizmete sunduklarını belirten Başkan Aygün, gönül belediyeciliği ile hizmet belediyeciliğini pekiştirdiklerini ifade etti. AK Parti’nin gerek yerelde belediyeler vasıtasıyla gerekse ulusal hükümet düzeyindeki başarısında en önemli payın kadın kollarına ait olduğunu söyleyen Başkan Aygün, “Bu akşam AK davamıza gönül veren hanım kardeşlerimizle bir arada olmaktan dolayı mutluyum. Başarımızın mimarı olan kadın kollarımız fikirleri, çalışmaları ve enerjileriyle bizlere de güç veriyor” dedi.

Kaynak: Editör:
Etiketler: Aygün:, Başarımızın, Mimarı, Kadınlarımızdır,
Yorumlar
Haber Yazılımı