reklam
reklam
reklam
reklam
Haber
27 Şubat 2020 - Perşembe 16:58
 
Atölye Binası Protokolü İmzalandı
Makine İhtisas Organize Sanayi Bölgesi Tarafından Yaptırılacak Atölye Binasına Ait Protokol İmza Töreni Sayın Valimizin Katılımıyla Gerçekleştirildi
GÜNDEM Haberi
Atölye Binası Protokolü İmzalandı

Eğitime 100 Destek Kampanyası kapsamında, Dilovası ilçesinde eğitim öğretime devam eden Dilovası Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi sahası üzerine Kocaeli Makine İhtisas Organize Sanayi Bölgesi tarafından sanayicilerin nitelikle eleman ihtiyacını karşılamak üzere yapılarak, hibe edilecek olan atölye binasına ait protokol imza töreni Vali Hüseyin Aksoy’un katılımlarıyla gerçekleştirildi.

 

Protokol İmza törenine; Vali Hüseyin Aksoy’un yanı sıra, Vali Yardımcısı Osman Ekşi, Dilovası Kaymakamı Mustafa Asım Alkan, İl Milli Eğitim Müdürü Fehmi Rasim Çelik, Makine İhtisas Organize Sanayi Bölgesi Yönetim Kurulu Başkanı Sedat Silahtaroğlu ve yönetim kurulu üyeleri katıldı.

 

Vali Hüseyin Aksoy’un yapmış olduğu konuşmalarında; “Meslek Liselerimizin temel amacı iş dünyasına nitelikli eleman yetiştirmektir. Meslek Liselerimizin iş dünyası ile işbirliği içerisinde çalışmalarını sürdürmesini özellikle arzu ediyoruz. Gerek Organize Sanayi Bölgelerimizle, gerekse sanayi kuruluşlarımızla bu tür protokoller yapıyoruz. Karşılıklı olarak birbirlerini destekleme amaçlı işbirliğini öngörüyoruz. Sizin sanayi sektörü olarak ihtiyaç duyduğunuz hangi alanlar varsa biz bu meslek liselerimizde o alanları açıp, o nitelikteki insanları yetiştirmek için çalışmalar yapacağız. Karşılıklı işbirliği içerisinde sizlerin açılmasını istediğiniz alanlarla ilgili taleplerinizi, önerilerinizi de alarak, bu noktada önemli bir çalışmayı da hayata geçirmiş, meslek liselerimizi daha güçlü bir hale getirmiş olacağız. ” diyen Sayın Valimiz, eğitime desteklerinden dolayı Makine İhtisas Organize Sanayi Bölgesi Yönetim Kurulu Başkanı Sedat Silahtaroğlu ve yönetim kurulu üyelerine teşekkür etti.

 

Konuşmaların ardından Vali Aksoy ve protokol üyeleri, Dilovası Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi sahası içerisinde yapılacak olan atölye binasına ait protokolü hayırlı olsun dilekleriyle imzaladılar.

Kaynak: Editör:
Etiketler: Atölye, Binası, Protokolü, İmzalandı,
Yorumlar
Haber Yazılımı