reklam
reklam
reklam
reklam
Haber
04 Temmuz 2019 - Perşembe 13:06
 
Araç Muayesinden Red Yedi Yetkililere Seslendi
Yuvacıklı İbrahim Akgüneş arabasının sinyal lambalarının renklerinin birinin beyaz birinin sarı olmasından dolayı muyeneden red yediği için isyan etti.
GÜNDEM Haberi
Araç Muayesinden Red Yedi Yetkililere Seslendi

Yuvacıklı İbrahim Akgüneş bugün sabah saatlerinde arabasını muayene ettirdi.  Sinyallerden birinin beyaz ışıklı birinin sarı ışıklı olmasından dolayı tedaviden men edilen Akgüneş’in parası da yanmış oldu. Durumla ilgili yetkililere seslenen Akgüneş, “ Bu sabah arabamı muayene istasyonuna götürdüm.  Orada bana arabamın sinyal lambası çalışır durumda olduğu halde beyaz ışık olduğu için beni muayeneden men ettiler. Muayeneyi yaktılar.  Ben buradan devlet yetkililerine sesleniyorum.  Bu konuda vatandaşı çok bunalttılar. Sinyal lambası yandığı halde muayenenin yanması vatandaşa bir hakarettir.  Bunlara devlet yetkilileri en azından el atmasını istiyorum.

Sinyal lambalarını değiştirdim ama lambalar sarı olacakmış. Avrupa yasasıymış neymiş tam bilmiyorum.  Vatandaşları artık zora sokmasınlar.  Bana rica etselerdi bu lambaları sarı yapmam için takıp sökmesi zor bir şey değil sonuçta.  Benim işim var gücüm var bütün günümü bu duruma harcadım.  Bana da yazık günah.  Önemsiz bir durumdan muayenin yanmasını yakıştıramıyorum" ifadelerini kullandı.

Kaynak: Editör:
Etiketler: Araç, Muayesinden, Red, Yedi, Yetkililere, Seslendi,
Yorumlar
Haber Yazılımı