reklam
reklam
reklam
Haber
12 Haziran 2019 - Çarşamba 13:23
 
Anlamadan, Dinlemeden Muhalefet!
CHP Kocaeli Milletvekili Tahsin Tarhan, Kocaeli Tv Ekranlarından katıldığı Ters Köşe programında kamuyoyuna FETÖ ile ilgili açıklamalarda bulunan AK Parti Milletvekili Mehmet Akif Yılmaz'a suç duyurusu!
- Haberi
Anlamadan, Dinlemeden Muhalefet!

Geçtiğimiz günlerde Kocaeli Tv ekranlarında modaratörlüğünü Bugün Kocaeli Gazetesi İmtiyaz Sahibi Ahmet Akçaalan'ın yaptığı Ters Köşe programına katılan AK parti Kocaeli Milletvekili Mehmet Akif Yılmaz gündeme ilişkin pek çok konuda açıklamalarda bulundu.Yenilenen İstanbul Seçimlerinden, Kocaeli AK Parti yeni il yönetimi ve oluşum süreçlerine , Fetö ile ilgili mücadeleye kadar pek çok konu programda masaya yatırıldı.

AK Parti Kocaeli Milletvekili Mehmet Akif Yılmaz  programda Fetö ile ilgili tarışma kısmında '' Bize Gebze ve Kocaeli bölgesinde isimler geldi.Bu isimleri gerekli yerlere iletiyoruz.Malesef geliyor.Yargı süreçleri geliyor'' şeklinde bir açıklamada bulundu.Bu Konu Ulusal basında ve Yerel basında gündeme getirildi.

Bugün ise Kocaeli yerel basınında Kocaeli Barış Gazetesinde  Kocaeli CHP Milletvekili Tahsin Tarhan bu konu ile ilgili bir beyanda bulundu.Sayın Yılmaz'ın Fetö noktasında kendisine iletilen isimlerin gerekli  yerlere iletildiğini söylemesine rağmen , Sayın Tarhan '' Bu ima ederek olmaz,Milletvelimiz kastettiği isimleri açıklamalıdır'' şeklinde bir beyanda bulunduğu ifade edildi.

Anlamadan , dinlemeden muhalefet bu olsa gerek çünkü program esnasında Fetö konusu geçtiğinde Sayın Yılmaz iletilen isimleri gerekli yerlere iletildiğini ve takipçisi olduğunu üstüne basarak ifade ediyor. Sayın Tarhan programı ya tam izleme fırsatı bulamadı ya da kendisine konuyu aktaran kişiler Sayın Tarhan'ı muhalefet etmek adına yanlış yönlendirdiler.

Yanlış ve eksik bilgi ile Muhalefet etmek isteyen Sayın Tarhan malesef bu konuda sınıfta kaldı!

Kaynak: (KHM) - Kocaeli TV Haber Merkezi Editör:
Etiketler: Anlamadan,, Dinlemeden, Muhalefet!,
Yorumlar
Haber Yazılımı