reklam
reklam
reklam
Haber
14 Ekim 2019 - Pazartesi 12:47
 
Anadolu Erenleri Tanıtım Günleri Tanıtıldı
17-23 Ekim tarihleri arasında Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Uluslararası Fuar Merkezinde yapılacak olan Anadolu Erenleri Tanıtım Günleri tanıtım toplantı bugün TÜMSİAD binasında gerçekleşti.
GÜNDEM Haberi
Anadolu Erenleri Tanıtım Günleri Tanıtıldı

TÜMSİAD, Semerkand Vakfı, Beşir Derneği ve Kocaeli Büyükşehir Belediyesi tarafından 17-23 Ekim tarihleri arasında Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Uluslararası Fuar Merkezinde yapılacak olan Anadolu Erenleri Tanıtım Günleri Osmanlı'nın Manevi Mimarları etkinliği öncesi bugün TÜMSİAD binasında basın toplantısı düzenlendi. Düzenlenen toplantıya TÜMSİAD Kocaeli Şube Başkanı Abdülkadir Yılmaz’ın yanı sıra Semerkand Vakfı Başkanı Abdullah Erol, Semerkand Vakfı İl Müdürü Ramazan Kayhan, Beşir Derneği Başkanı Cavit Ünal, TÜMSİAD Kocaeli Şube Genel Sekreteri Özkan Naz ve Semerkand Vakfı Yönetim Kurulu Üyeleri yer aldı.

 

Konuyla ilgili açıklamalarda bulunan Abdullah Erol, “Programın hayırlara vesile olmasını temenni ediyorum. Anadolu'yu imar ve inşa eden büyüklerimizi anacağımız, diriliş ve kuruluş günlerine gideceğimiz etkinlikler vesilesiyle bu vatan için canını ortaya koymuş tüm şehitlerimize Allah Teala' dan rahmet diliyorum. Vatan ve mukaddesat için bugün de görev başında olan tüm asker ve polislerimize Cenabı Allah'tan muhafaza buyurmasını, salimen ve muzaffer olarak ailelerine dönmelerini niyaz ediyorum." ifadelerini kullandı.

Kaynak: Editör:
Etiketler: Anadolu, Erenleri, Tanıtım, Günleri, Tanıtıldı,
Yorumlar
Haber Yazılımı