reklam
reklam
Haber
25 Temmuz 2019 - Perşembe 12:33
 
Ali Haydar Bulut'tan Saldırı Açıklaması
Kocaeli'de dün yaşanan, Derince eski belediye başkanı Ali Haydar Bulut'un uğradığı silahlı saldırı sonrası Bulut saldırı için ilk açıklamada bulundu.
GÜNDEM Haberi
Ali Haydar Bulut'tan Saldırı Açıklaması

Kocaeli'de dün yaşanan, Derince eski belediye başkanı  Ali Haydar Bulut'un uğradığı silahlı saldırı sonrası Bulut saldırı için ilk açıklamada bulundu.

OLAY BÖYLE GERÇEKLEŞTİ

Dün uğradığı silahlı saldırı sonucu yere yığılan Ali Haydar Bulut'un yardımına bölgedeki esnaf yetişti. Saldırı hemen 112 Acil Sağlık ekiplerine bildirildi. İlk müdahalesi olay yerinde yapılan Ali Haydar Bulut tedavi için Derince Eğitim ve Araştırma Hastanesine kaldırıldı. Ali haydar Bulut'a saldıran şahıs yada şahıslar ise olay yerinden uzaklaştı.

TEK SEVİNDİRİCİ NOKTA

Ali Haydar Bulut yaptığı açıklamada saldırganları tanımadığını belirtirken, ''Camiye giderken tanımadığım kişiler yanıma geldi, Biri mermiyi ağzına verdi ve küfür ederek ateş etti. Aramızda hiçbir diyalog geçmedi. İki el ateş edildi. Biri bacağıma isabet etti. Allahtan mermi kemiğe gelmemiş. Bu olayın tek sevindirici noktası bu.Polis saldırganları en kısa sürede yakalayacaktır, bu olayı neden gerçekleştirdikleri ondan sonra ortaya çıkacaktır” 

Kaynak: Editör:
Etiketler: Ali, Haydar, Bulut'tan, Saldırı, Açıklaması,
Yorumlar
Haber Yazılımı