ARIGÜN
160x600 TOYOTA
toyota servis
Haber
20 Eylül 2020 - Pazar 13:50
 
Ali Güney İzmit’i Alma Sözü Verdi
AK Parti İzmit İlçe Teşkilatı’nın5. kongresinde mevcut Başkan Ali Güney, seçilmiş başkan oldu. Güney, 3 yıl sonra yeni kadrosuyla İzmit’i geri alacakları sözünü verdi
GÜNDEM Haberi
Ali Güney İzmit’i Alma Sözü Verdi

AK Parti İzmit'te yeniden başkan seçilen İzmit İlçe Başkanı Ali Güney, önce siyasi hayatından bahsetti. Güney, “AK Parti’de siyaset yapak sadece bir partide siyaset yapmak değildir. Son 18 yılda Türkiye’de her şeyin kökünden değiştiğine şahit oluyoruz. Hepimizin tüylerini diken diken eden İslam coğrafyasının yıldızı Ayasofya’yı 86 yıl sonra ibadete açıp zincirlerimizden kutulduk. Daha dün başı örtülü diye kamu kurularına giremeyen kız kardeşlerimiz başta olmak üzere Türkiye’de herkes dil, din, ırk ayrımı yapmadan kardeşçe yaşıyor” dedi.

 

AĞUSTOS BÖCEĞİ İLE KARINCA

 

İzmit’teki durumu da değerlendiren Başkan Güney, “İzmt’te 31 Mart seçimlerden sonra ağustos böceği ile karıncanın hikayesi yaşanıyor. Teşbihte hata olmaz İzmit’te son dönemde aynen bu durum yaşanıyor. Büyükşehir Belediye başkanlığımızca İZmit’te çok güzel işler yapılıyor. O festival senin bu konser benim geziyorlar. Milletimiz size bu görevi konser düzenleyin diye vermedi. Kış gelince ağustos böceği gibi mazeret uyduracaklar” dedi.

 

‘İZMİT’İ GERİ ALACAĞIZ’

 

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu ve İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener’in katıldığı açılışı da eleştiren Güney, “Daha bir ay önce iki genle başkanı İzmit’e getirip yeni eserler diye AK Parti döneminde yapılanları açtılar. Alemdar Caddesi’ni de kendileri yapmış gibi açarlarsa hiç şaşırmayız. Bu kez açılışa 3 genel başkanı da beklediğimizi belirtmek isterim. Bizler AK Parti İzmit 5. Olağan kongresinde yeni bir başarı hikayesi yazmak için yola koyuluyoruz. İzmit’i 3 yıl sonra yeniden AK kadrolara kazandıracağız” dedi.

Kaynak: Editör:
Etiketler: Ali, Güney, İzmit’i, Alma, Sözü, Verdi,
Yorumlar
Haber Yazılımı