reklam
reklam
reklam
Haber
22 Haziran 2019 - Cumartesi 13:25
 
Ali Güney, "Hürriyet'i Şiddetle Kınıyoruz" Dedi
AK Parti İzmit İlçe Başkanı Ali Güney, İzmit Belediye Başkanı Fatma Kaplan Hürriyet'in dün yaptığı basın açıklamsına binaen bir açıklama da bulundu. Güney, "Vakıf ve dernekler arasında seçicilik yapıp, kendi işine gelmeyenleri açıklayarak adeta 28 Şubat sürecini yeniden yaşatan bu zihniyeti şiddetle kınıyoruz" dedi.
GÜNDEM Haberi
Ali Güney,

İZMİT İÇİN DEĞİL, SİYASİ ÇIKARI İÇİN ÇALIŞAN BİR BAŞKAN!

AK Parti İzmit İlçe Başkanı Ali Güney, İzmit Belediye Başkanı Fatma Kaplan Hürriyet'in dün yaptığı basın açıklamsına binaen bir açıklama da bulundu. Güney, "Belediyeye alınanlar arasında yalnızca AK Partilileri açıklayarak; anlaşma ve yardım yapılan vakıf ve dernekler arasında seçicilik yapıp, kendi işine gelmeyenleri açıklayarak adeta 28 Şubat sürecini yeniden yaşatan bu zihniyeti şiddetle kınıyoruz" dedi.

28 ŞUBAT SÜRECİNİ YENİ YAŞATAN BU ZİHNİYETİ KINIYORUZ

Güney açıklamasının devamında,"İzmit’e kavgasız, tartışmasız, huzur içinde hizmet üretelim diye uğraştıkça birileri kişisel hırsı ve menfaatleri uğruna maalesef bu güzel şehri kullanmaya, kirli oyunlarına alet etmeye devam ediyor. İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan Adayıyla görüşme yaptıktan yalnızca 2 gün sonra, üstelik İzmit üzerinden İstanbul’u örnek vermek gafletine düşerek dün İzmit Belediye Başkanının kin, nefret ve garez içerikli açıklamalarını bir kez daha dinledik. Belediyeye alınanlar arasında yalnızca AK Partilileri açıklayarak; anlaşma ve yardım yapılan vakıf ve dernekler arasında seçicilik yapıp, kendi işine gelmeyenleri açıklayarak adeta 28 Şubat sürecini yeniden yaşatan bu zihniyeti şiddetle kınıyoruz" ifadelerine yer verdi.

Kaynak: Editör:
Etiketler: Ali, Güney,, "Hürriyet'i, Şiddetle, Kınıyoruz", Dedi,
Yorumlar
Haber Yazılımı