reklam
reklam
reklam
reklam
Haber
31 Temmuz 2019 - Çarşamba 10:13
 
Ali Güney'den Hürriyet'e "Beceremediniz!"
İzmit Belediyesinin resmi Facebook hesabından bugün dikkat çekici bir gönderi paylaşılmış ve bu paylaşım kamuoyunun tepkisine neden olmuştu. Bugün o paylaşıma bir tepkide Ak Parti İzmit İlçe Başkanı Ali Güney'den geldi.
GÜNDEM Haberi
Ali Güney'den Hürriyet'e

İzmit Belediyesinin resmi sayfasından paylaşılan  bir gönderide Serdar Mahallesinde bir fotoğrafa yer verildi. Paylaşılan fotoğraflarda boşkonteynırlar gözüküyor. Ancak konteynırların yanında da büyük bir çöp birikintisi var. İzmit Belediyesinin resmi hesabından bu duruma gönderme yapıldı.

 

İzmit Belediyesinin resmi hesabından paylaşılan gönderide o boş konteynırlara yer verildi. Not olarak da, “Şimdi kafamızda iki tane soru işareti var. 1- Konteyner nedir? 2- Nasıl kullanılır? Serdar Mahallesi” ifadelerine yer verildi.

 

İşte bu gönderiye bölge sakinlerinden biri olan Hizmet İş Sendikasında Baş temsilci olarak görev yapan Ahmet Esin’den çok ama çok sert bir tepki gelmişti.
Ahmet Esin İzmit Belediyesinin gönderisini paylaşarak yaptığı paylaşımında "“Siz nasıl insanları küçümsersiniz bu nasıl bir adilik...
Akıl tutulması olsa gerek. 
" ifadelerini kullanmıştı.

 

Bugün ise o diyaloglara Ak Parti İzmit İlçe Başkanı Ali Güney'de dahil oldu. Ali Güney sosyal medya hesaplarından paylaştığı gönderide "BECEREMEDİLER... Önce kullanın diye bıraktığınız konteynırları temizleyin." dedi. 

 

İşte o gönderi...

 

Kaynak: Editör: Burak TURAN
Etiketler: Ali, Güney'den, Hürriyet'e, "Beceremediniz!",
Yorumlar
Haber Yazılımı