reklam
reklam
reklam
reklam
Haber
22 Haziran 2019 - Cumartesi 10:22
 
AK Partili Vekilden Hürriyet'e Sert Çıkış
İzmit Belediye Başkanı Fatma Kaplan Hürriyet, Nevzat Doğan döneminde İzmit Belediyesi’nde yapılan usulsüzlükleri gündeme getirdiği toplantıda ENSAR’a verilen binaların da tahliye edileceğini duyurmuştu. AK Parti Kocaeli Milletvekili Mehmet Akif Yılmaz Hürriyet’e sosyal medya hesabından cevap verdi.
SİYASET Haberi
AK Partili Vekilden Hürriyet'e Sert Çıkış

İzmit Belediye Başkanı Fatma Kaplan Hürriyet, Nevzat Doğan döneminde İzmit Belediyesi’nde yapılan usulsüzlükleri gündeme getirdiği toplantıda ENSAR’a verilen binaların da tahliye edileceğini duyurmuştu. AK Parti Kocaeli Milletvekili Mehmet Akif Yılmaz Hürriyet’e sosyal medya hesabından cevap verdi.

İZMİT HALKI BU EŞKIYALIĞA İZİN VERMEZ

“ ENSAR Vakfı Kocaeli şubesine yapılan baskın, bu kadının kendi ideolojisinden olmayanlara karşı ideolojik nefret taşıdığını net olarak ortaya koymuştur. ÇYDD’nin süresiz protokolünü görmezden gelip, ideolojik düşmanlıkla ENSAR Vakfının 10 yıllık protokolünü İzmit halkına bir suç işlenmiş gibi takdim etmek tam bir siyasi ahlaksızlıktır. Hiçbir mahkeme kararı olmadan, tebligat yapılmadan, zabıtalarla, tek amacı gençlere değerler eğitimi vermek olan bir Sivil Toplum Kuruluşunu basmak tek kelimeyle eşkıyalıktır. Bizzat kendisinin İzmit Kaymakamı ve Emniyet Müdürünü arayıp, “mahkeme kararı olmadan bir işlem yapamazsınız” cevabına rağmen yapılan bir hukuk, kanun tanımazlıktır. İzmit halkı bu eşkıyalığa izin vermez"

Kaynak: Editör:
Etiketler: AK, Partili, Vekilden, Hürriyet'e, Sert, Çıkış,
Yorumlar
Haber Yazılımı