reklam
reklam
reklam
Haber
20 Kasım 2019 - Çarşamba 07:27
 
AK Partili Başkanlardan Büyükakın'a Destek Gecikmedi
Son günlerde muhalefetin gündeminde olan Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı Tahir Büyükakın muhalefete “Ben tek onlar hepsi, hodri meydan” demişti. Ama AK Partili başkanlar Tahir Büyükakın'ı yalnız bırakmadı.
SİYASET Haberi
AK Partili Başkanlardan Büyükakın'a Destek Gecikmedi

AK Partili başkanlar, Büyükşehir Belediye Başkanı Tahir Büyükakın'ı yalnız bırakmadı.İşte o paylaşımlar...

 

Kartepe Belediye Başkanı Mustafa Kocaman: "Bu şehir ve biz seni asla yalnız bırakmayız başkanım."


Gölcük Belediye Başkanı Ali Yıldırım Sezer: “Asla yalnız değilsiniz. #Gölcük her zaman ve her koşulda yanınızdadır. “


Kandıra Belediye Başkanı Adnan Turan: “Asla yalnız değilsiniz. Kandıra her zaman ve her koşulda Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanımız Doç.Dr Tahir Büyükakın'ın yanındadır...”

 

Dilovası Belediye Başkanı Hamza Şayir; “Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanımız Sayın Doç. Dr. Tahir Büyükakın’ın #Dilovası olarak sonuna kadar yanındayız. Asla yalnız yürümeyeceksiniz Başkanım..."

 

Başiskele Belediye Başkanı Yasin Özlü: “Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanımız Sayın Doç. Dr. Tahir Büyükakın’ın #Başiskele olarak sonuna kadar yanındayız. Asla yalnız yürümeyeceksiniz Başkanım...”


Gebze Belediye Başkanı Zinnur Büyüköz: “Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanımız Sayın Doç. Dr Tahir Büyükakın'ın #Gebze olarak sonuna kadar yanındayız. Asla yalnız yürümeyeceksin başkanım...”

Darıca Belediye Başkanı Muzaffer Bıyık: “Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanımız Sayın Tahir Büyükakın’ın açıklamalarının sonuna kadar arkasındayız. Sayın Başkanımızın “Ben Tek Siz Hepiniz” söylemine ise şunları belirtmek isterim ki; Tüm #Darıca olarak yanınızdayız. Asla yalnız değilsiniz...”


Çayırova Belediye Başkanı Bünyamin Çiftçi:" Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanımız Sayın Doç. Dr. @tahirbuyukakin 'ın #Çayırova olarak sonuna kadar yanındayız. Asla yalnız yürümeyeceksiniz Başkanım...”


Karamürsel Belediye Başkanı İsmail Yıldırım; “Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanımız Sayın Doç. Dr. Tahir Büyükakın’ın #Karamürsel olarak sonuna kadar yanındayız. Asla yalnız yürümeyeceksiniz Başkanım...”

 

Körfez Belediye Başkanı Şener Söğüt; Asla yalnız değilsiniz. #Körfez her zaman ve her koşulda yanınızdadır...”

Kaynak: Editör:
Etiketler: AK, Partili, Başkanlardan, Büyükakın'a, Destek, Gecikmedi,
Yorumlar
Haber Yazılımı