ARIGÜN
300X900 TOYOTA
toyota servis
Haber
22 Eylül 2020 - Salı 18:21
 
AK Parti Sözcüsü Çelik'ten Önemli Açıklamalar
AK Parti Sözcüsü Ömer Çelik açıklama yapıyor.
GÜNDEM Haberi
AK Parti Sözcüsü Çelik'ten Önemli Açıklamalar

Ömer Çelik'in konuşmasından satır başları:

Ermenistan ateşle oynadığını bilsin.

Türkiye kayıtsız şartsız Azeri kardeşlerinin ve Azerbaycan'ın yanındadır.

ANKARA'DA SAĞLIKÇILARA SALDIRI

Bütün dünyaya örnek olacak bir fedakarlık içerisinde çalışan sağlık çalışanlarımıza gözbebeğimiz gibi davranmamız gerekirken bu barbarlıkların hiçbir şeyle izah edilmesi mümkün değildir.

Bütün sağlık çalışanlarımıza selamlarımızı saygılarımızı gönderiyoruz. Parti olarak adli süreci takip edeceğiz.

SALGIN DÖNEMİNDE EĞİTİM

Yüz yüze eğitim kademeli olarak başladı. Covid 19 sebebiyle çok zor süreç bu. Eğitimle ilgili bir sürü tedbir alındı. Gönül isterdi ki tüm öğrencilerimiz yapabilsin ama covid şartları zorluyor. 

3 bin 800 denetmen konusudur. Bu denetmenler okullarda covid ile ilgili tedbirlere uyulup uyulmadığını denetleyecekler.

3 hafta sürecinde bakanlığımız salgının seyrine göre durumu değerlendirecek. Süreç dinamik olduğu için değerlendirmeler yapılacak.

DİYARBAKIR ANNELERİ

Bir vicdan nöbeti olan Diyarbakır Anneleri'nin nöbeti 3 Eylül'de birinci yılını doldurdu. Bütün Diyarbakır Anneleri'nin ellerinden öpüyoruz. Anneler yanlarında olduğumuzu bilsinler. 

 

BM YETKİLİSİNE TEPKİ

Teröre karşı davranış gerekmektedir.

DOĞU AKDENİZ

Türkiye biz müzakere devletidir. Türkiye bir diplomasi devletidir. Bizimle masada meselesini çözmek isteyen için dünyadaki ideal muhatap biziz. Oruç Reis gemisinin bakım için kısa ara vermesi diplomasi için bir fırsattır. Türkiye devlet aklıyla yaklaşmak konusunda her zaman hazırlıklıdır. Karşımızda ne zaman müzakere süreci söz konusu olsa Yunanistan korsan anlaşmalarla sabote etti. Türkiye esasında diğer devletleri ilgilendiren konu da değil. Türkiye kendi Mavi Vatan'ın da haklarını koruyor. Türkiye her zaman şunu söyledi önkoşulsuz şekilde masaya oturmaktan yanaysanız buyurun oturalım. Meis Adası'nda provokasyon yapanlar onlar.

Kaynak: Editör:
Etiketler: AK, Parti, Sözcüsü, Çelik'ten, Önemli, Açıklamalar,
Yorumlar
Haber Yazılımı