reklam
reklam
reklam
reklam
Haber
12 Ocak 2019 - Cumartesi 10:52 Bu haber 11877 kez okundu
 
AK Parti Körfez Belediye Başkan Adayı Şener Söğüt Kimdir?
AK Parti Körfez Belediye başkan adayı belli oldu. 31 Mart yerel seçimlerinde AK Parti Körfez İlçe Başkanlığı’ndan istifa eden Şener Söğüt; Körfez Belediye Başkan Adayı oldu.
SİYASET Haberi
AK Parti Körfez Belediye Başkan Adayı Şener Söğüt Kimdir?

Şener Söğüt, İlçe başkanlığından istfa ederek AK Parti’den Körfez Belediye Başkanlığı’na aday adayı olmuştu. AK Parti, 31 Mart yerel seçimlerinde Körfez Belediye Başkan Adayı olarak Şener Söğüt'ü belirledi.

AK Parti Körfez Belediye Başkan Adayı Şener Söğüt Kimdir?

Memleketi Muş. İlçede geniş bir nufusu olan Söğüt Ailesinden. Makina Mühendisi. Yüksek Makina Mühendisi olabilmek için Düzce Üniversitesinde şu anda tezini yazıyor. Yani bayram sonu gibi Yüksek Makina Mühendisi ünvanını alacak. İlçede kardeşleriyle birlikte İnşaat işleri ve Yap sat işi yapıyor. AK Parti'nin Körfez'deki kurucu ilçe gençlik kolları başkanı. Mevcut il başkanı Şemsettin Ceyhan'ın il gençlik kolları başkanlığı döneminde birlikte hareket ettiği ekibinde yer alıyordu. Birlikte çok başarılı işlere imza atmışlardı. Belki de teşkilatın en zor dönemlerinde yükü omuzlayan ilk kişilerden. Samimiyetine herkes şahittir. Son iki kongrede de adaylığı gündeme geldiğinde yaşanan tartışmalar sırasında üzerine düşen fedakarlığı yerine getirmekten imtina etmemiş bir kişidir. Partisinin zarar görmemesi için makamdan mevkiden vazgeçecek kadar teşkilatçı bir isim olarak biliriz kendisini. Yunus Pehlivan döneminde bir süre Belediye Başkan Yardımcılığı görevi yaptı. Hali hazırda Körfez Belediye Meclis üyesidir. Partinin Körfez'deki her kademesinde yer almıştır. Siyaseten her makamı görmesine rağmen şımarmayan ve kendini bozmayan ender bir kişiliktir. İlçe Kamuoyunda ciddi karşılığı olan bir partilidir.

Kaynak: Editör:
Etiketler: AK, Parti, Körfez, Belediye, Başkan, Adayı, Şener, Söğüt, Kimdir?,
Yorumlar
Haber Yazılımı