reklam
reklam
reklam
reklam
Haber
23 Haziran 2019 - Pazar 11:32
 
AK Parti Kocaeli İstanbul İçin Sahada
Sadece İstanbul'un değil Türkiye’nin de merakla beklediği İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanlığı seçimi için AK Parti Kocaeli Teşkilatı, yaklaşık bir aydır devam eden hummalı çalışmanın ardından bugün de sahada destek veriyor.
SİYASET Haberi
AK Parti Kocaeli İstanbul İçin Sahada

İstanbul’un özellikle Anadolu yakasındaki ilçelerde sandık müşahitliği ve sandık kurulları kontrolleri gibi konularda destek veriliyor. Kocaeli İl Başkanlığınca oluşturulan hukuk ekibinde yer alan yaklaşık 50 avukat, sabah saatlerinde Maltepe’ye giderek buradan diğer ilçelerde gerekli görülen yerlere destek olmaya başladı. Kadın ve Gençlik kolları üyeleri de dün akşamdan bu yana çalışmalara İstanbul’da destek sağlıyor. 


ELLİBEŞ’TEN MESAJ


Öte yandan Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın çağrısıyla uzun süredir İstanbul’da seçim çalışmalarına destek sağlayan AK Parti Kocaeli milletvekilleri de bugün sahada ilçeleri tek tek dolaşıyor. Koordineli bir çalışma yürüttüklerini ve İstanbul İl Başkanlığının talepleri doğrultusunda her yere yetecek ekiple sahada bulunduklarını belirten İl Başkanı Mehmmet Ellibeş, “Güzel bir seçim olmasını diliyorum. İstediğimiz gibi bir sonuç alacağımıza inanıyorum” dedi.

 

Kaynak: Editör:
Etiketler: AK, Parti, Kocaeli, İstanbul, İçin, Sahada,
Yorumlar
Haber Yazılımı