reklam
reklam
reklam
reklam
Haber
12 Ocak 2019 - Cumartesi 11:28 Bu haber 3954 kez okundu
 
AK Parti Kandıra Başkan Adayı Adnan Turan Kimdir?
AK Parti Kandıra'da belediye başkan adayı belli oldu. AK Parti İl Teşkilat Başkan Yardımcılığı görevinde bulunan Adnan Turan Kandıra Belediye Başkan adayı oldu.
SİYASET Haberi
AK Parti Kandıra Başkan Adayı Adnan Turan Kimdir?

AK Parti’nin teşkilat başkanı Adnan Turan, Kandıra İlçe Teşkilatına giderek resmen aday adaylık başvurusunu yapmıştı. Turan, Kandıra Belediye Başkan aday adaylığı başvuru formunu İlçe Başkanı Erol Ölmez’e teslim ettikten sonra "her şey Kandıra’mız için" demişti.

AK Parti Kandıra Belediye Başkan Adayı Adnan Turan Kimdir?

Kandıra’nın Kaymaz Köyü’nden olan Adnan Turan, 1973 Kandıra doğumlu. İlkokulu Tavşantepe İbrahim Süreyya Yiğit İlkokulu’nda, ortaokulu Namık Kemal Ortaokulu’nda, liseyi Kocaeli endüstri Meslek Lisesi’nde tamamladı. 1994 yılında ticarete atıldı. Askerlikten sonra iş yerini Turanay Turizm Seyahat Acentesine çevirdi. 2002-2009 yılları arasında Kocaeli Kandıralılar Derneği’nde yönetim kurulu üyeliği yaptı. 2005 yılında AK Parti’de aktif siyasete atıldı. 2009-2012 arasında 2015-2018 yılları arasında 3 dönem AK Parti Kocaeli il yönetim kurulu üyeliği yaptı. Bu dönem içerisinde il SKM başkan yardımcılığı, insan haklarından sorumlu başkan yardımcılığı, ekonomik işlerden sorumlu başkan yardımcılığı, yerel yönetimlerden sorumlu başkan yardımcılığı ve son olarak da teşkilatlardan sorumlu il başkan yardımcılığı görevlerinde bulundu. Amatör spor kulüplerinde ve sivil toplum kuruluşlarında aktif görevler aldı. Ayrıca KOTO yönetim kurulu üyesi. Evli ve 4 çocuk babası.

Kaynak: Editör:
Etiketler: AK, Parti, Kandıra, Başkan, Adayı, Adnan, Turan, Kimdir?,
Yorumlar
Haber Yazılımı