ARIGÜN
160x600 TOYOTA
toyota servis
Haber
14 Kasım 2019 - Perşembe 11:53
 
AK Parti İzmit Kadın Kollarında Neler Oluyor?
Ak Parti İzmit İlçe Kadın Kolları Başkanlığından Betül Yazıcı istifa etti. Aylardır ataması beklenen başkanlık için üç isim gündemde…
SİYASET Haberi
AK Parti İzmit Kadın Kollarında Neler Oluyor?

Ak Parti  Kocaeli teşkilatlarında ilginç bir atama var ki aylardır gerçekleştirilemiyor. Ak Parti kulislerine göre İl Kadın Kolları Başkanı Serpil Yılmaz ile yaşadığı sorunlardan dolayı sağlık nedenlerini gerekçe göstererek Ak Parti  İzmit İlçe Kadın Kolları Başkanlığından Betül Yazıcı istifa etti. İki yıldır gece gündüz emek veren Betül Yazısı’nın istifası parti içi şok etkisi yarattı.

 

CEYLAN, OKANALP, ADAR İSMİ GÜNDEMDE


Ak Parti’de  boş kalan İzmit İlçe Kadın Kolları Başkanlığı için kulislerde üç isim konuşuluyor. Ak Parti İzmit teşkilatlarında daha önce çeşitli görevlerde bulunan Naime Ceylan en iddialı isimler arasında geçiyor. Diğer taraftan iki dönem İzmit Belediyesi  meclis üyeliği görevinden bulunan Emine Sevim Okanalp ismi gündemde. Son olarak ise Ali Korkmaz döneminde Ak Parti İzmit İlçe Başkan Yardımcılıığı, Hasan Ayaz döneminde yönetim kurulu üyesi ve kadın kolları yönetim kurulu üyesi gibi ana kademede görev alan Nihan Adar’ın ismi kulislerde konuşuluyor.

 

 

 

Kaynak: Editör:
Etiketler: AK, Parti, İzmit, Kadın, Kollarında, Neler, Oluyor?,
Yorumlar
Haber Yazılımı