reklam
reklam
reklam
reklam
Haber
19 Eylül 2019 - Perşembe 10:47
 
Ak Parti, İzmit’e Yeni Mahalle Başkanları Atadı
AK Parti beş mahalleye yeni mahalle başkanı atmasına yaptı.
GÜNDEM Haberi
Ak Parti, İzmit’e Yeni Mahalle Başkanları Atadı

Av. Ali Güney’in Başkanlığında faaliyetlerine tam hız devam eden Ak Parti İzmit İlçe Başkanlığı bazı mahallelerde yeni Mahalle Başkanlarını göreve getirerek teşkilat içerisinde hizmet aşkı ve heyecanını diri tutmayı planlıyorlar.

Beş yeni Mahalle Başkanının atamasının yapıldığı programında konuşan İlçe Başkanı Ali Güney “Mahalleler siyasetin icra edildiği en çetin, en meşakkatli alanlardır, bu mecralarda alın teri döken, partimize destek olan her bir arkadaşımıza teşekkürü borç biliriz. Bu bir bayrak yarışıdır şimdiye dek partimize hizmet eden Mahalle Başkanlarımıza ve Yönetimlerine müteşekkiriz, onlarla olan bağımız artarak devam edecektir, vazifeyi devralan yeni Mahalle Başkanlarımızın her birine de başarılar diliyorum” dedi.

Mahalle Başkanlarının atamasında hazır bulunan Teşkilat Başkanı Murat Ergelen de “Vazifeyi devreden her bir Mahalle Başkanımız ve Yönetimleri işlerini hakkıyla yapmışlardır, her birine teşekkür ederiz. Amacımız teşkilatlarımızı diri tutarak siyasette daha fazla arkadaşımıza yer verme gayesidir, bugün geçmişte İlçe Yöneticiliği yapmış bir arkadaşımızı Mahalle Başkanı olarak atıyoruz, ileride sürpriz atamalarda olacak. Ak Partili her bir yol arkadaşımız Partimizin verdiği her bir vazifeyi ikiletmeden yapacak gönüllere sahip insanlardır” dedi.

Yeni Atanan Mahalle Başkanları:

Orhan Mahallesi: Halit Gedik

Topçular Mahallesi: Abdullah Bülbül

Akpınar Mahallesi: Nazım Hacı Fettahoğlu

Kuruçeşme Kocatepe: Zülküf Varol

Kuruçeşme Doğan: Ayhan Gömeç.

Kaynak: Editör:
Etiketler: Ak, Parti,, İzmit’e, Yeni, Mahalle, Başkanları, Atadı, Kocaeli
Yorumlar
Haber Yazılımı