reklam
reklam
reklam
reklam
Haber
11 Ocak 2019 - Cuma 19:19 Bu haber 3984 kez okundu
 
AK Parti Gölcük Başkan Adayı Ali Yıldırım Sezer Kimdir?
Ak Parti Gölcük Belediye Başkan Adayı belli oldu. 31 Mart 2019 yerel seçimlerinde AK Parti Gölcük Belediye Başkan Adayı Ali Yıldırım Sezer oldu.
SİYASET Haberi
AK Parti Gölcük  Başkan Adayı Ali Yıldırım Sezer Kimdir?

AK Parti’de aday adaylığı başvuru süreci devam ederken, Gölcük Belediye Başkan aday adaylığı için 9 isim başvuru yapmıştı. 10.isim Gölcük’te geniş bir çevre tarafından tanınan ve sevilen isim Avukat Yıldırım Sezer oldu. Sezer kalabalık bir grupla ile ilçe binasına gelerek başvurusunu gerçekleştirmişti. 

AK Parti Gölcük Belediye Başkan Adayı Ali Yıldırım Sezer Kimdir?

1970 tarihinde Gölcük Saraylı’da doğan, ilk ve orta öğrenimini Gölcük’de 1987 yılında Gölcük Barbaros Hayrettin Lisesi’ni bitirerek tamamlayan Av.Ali Yıldırım Sezer, İstanbul Üniversitesi Hukuk Fakültesi’nden 1992 yılında mezun oldu. Halen; İstanbul Üniversitesi’nde tez aşamasında yüksek lisans yapmaktadır. 1994 yılında Kocaeli Barosu’na kaydolan ve Kocaeli Barosu’sunda 5 dönem Yönetim Kurulu üyeliği yapan Av.Ali Yıldırım Sezer iki dönem Genel Sekreterlik, bir dönem de Başkan Vekilliği görevi yaptı. Kocaeli Barosu’nun geçen ay yapılan Genel Kurulu’nda Türkiye Barolar Birliği delegesi seçilmiştir. GÖLASDER Gölcük Emniyet Teşkilatını Güçlendirme Derneği, Gölcük Yelken Kulübü, GFSD Gölcük Fotoğraf ve Sinema Sanatı Derneği’nin kurucularından ve yönetim kurulu, Gölcük Kent Konseyi ve Kocaeli Büyükşehir Kent Konseyi Yürütme Kurulu üyesidir. Evli ve iki çocuk babası olan Av.Ali Yıldırım Sezer halen Gölcük İlçesi’nde serbest avukat olarak çalışmaktadır.

Kaynak: Editör:
Etiketler: AK, Parti, Gölcük, , Başkan, Adayı, Ali, Yıldırım, Sezer, Kimdir?,
Yorumlar
Haber Yazılımı