reklam
reklam
reklam
Haber
15 Haziran 2019 - Cumartesi 16:20
 
Ak Parti Derince'den İstanbul'a Büyük Destek
Ak Parti Derince İlçe Başkanlığı yaptığı açıklamada İstanbul Seçmeni akrabaları olanlara havayolu karayolu denizyolu ve demiryolu ulaşımlarını kendileri tarafından sağlanacağını söyledi.
SİYASET Haberi
Ak Parti Derince'den İstanbul'a Büyük Destek

Ak Parti Derince İlçe Başkanlığı yaptığı açıklamada İstanbul Seçmeni akrabaları olanlara havayolu karayolu denizyolu ve demiryolu ulaşımlarını kendileri tarafından sağlanacağını söyledi.Ak Parti Derince İlçe Başkanlığı  aynı zamanda sağladıkları bu ulaşım imkanını hem gidiş hem dönüş olarak yapacaklarını belirtti. Halkın İstanbul seçmeni akrabalarına bu konuyu duyurmalarını ve bildirmelerini söyledi.

TÜM ÜYELERE SMS GÖNDERİLDİ

Ak Parti Derince İlçe Başkanı Selçuk Çakıroğlu'nun üyelere gönderdiği mesajda şu ifadeler yer aldı:

Değerli üyemiz;

'23 Haziran İstanbul seçimlerinde oy kullanmak isteyen ve İstanbul seçmeni olan akraba,eş,dost ve yakınlarınızın karayolu, havayolu,denizyolu,demiryolu gidiş/dönüş ulaşımları partimiz tarafından sağlanmaktadır.İstanbul seçmeni olan akrabalarınızı bu yönde bilgilendirmenizi önemli rica ederiz.Detaylı bilgi 0262 223 5550- 4442544 hatlı telefon numaralarından veya ilçe başkanlarına başvurarak alabilirsiniz' dedi

SEÇİME SAYILI GÜNLER KALDI

23 Haziran 2019 İstanbul yerel seçimlerine sayılı günler kala Ak Parti Derince İlçe Başkanlığı'nın bu hamlesi büyük yankı oluşturdu.Bu hareket diğer Ak Parti İlçe Başkanlıklarına da örnek olursa İstanbul seçimlerinde sandığa gitmeyenlerin oranında büyük düşüş olacağı ön görülmekte. Seçime giden son düzlükte CHP Ve AK Parti kanadının benzer son hamleleri merakla bekleniyor.

 

 

Kaynak: Editör:
Etiketler: Ak, Parti, Derince'den, İstanbul'a, Büyük, Destek,
Yorumlar
Haber Yazılımı