reklam
reklam
reklam
Haber
02 Kasım 2019 - Cumartesi 11:27
 
Ak Parti'den Belediyeler İçin MHP Kararı
Cumhur ittifakı ortağı MHP’nin yerel yönetimler noktasında taleplerini direk Ak Parti İl Başkanı Mehmet Ellibeş çözecek. Belediye başkanları başta istihdam talebi gibi konularda Mehmet Ellibeş üzerinden MHP’nin taleplerine cevap verecek.
SİYASET Haberi
Ak Parti'den Belediyeler İçin MHP Kararı

31 Mart yerel seçimlerinde cumhur ittifakı çatısı altında Ak Parti ve MHP birleşti.  Kocaeli’nde başta büyükşehir olmak üzere 12 ilçede MHP, Ak Parti’nin belediye başkan adaylarını destekleme kararı aldı. Yerel seçim sürecinde MHP teşkilatları Ak Parti’nin adaylarına sahada çalışarak oy istedi.

 

AYDIN ÜNLÜ 6 AY VERMİŞTİ!


Kocaeli’nde cumhur ittifakı ortağı MHP’nin desteği ile Adalet ve Kalkınma Partisi zorlandığı Derince, Gölcük, Karamürsel, Dilovası ve Darıca gibi ilçelerde seçimi kazanmayı başardı. Seçimden sonra MHP tabanının işe alım noktasında taleplerini dillendiren MHP İl Başkanı Aydın Ünlü, 6 ay süre vermişti. Seçimden bu yana MHP’nin referansı ile Kocaeli genelinde 30 kişinin istihdam edildiği ifade ediliyor.

 

BELEDİYE BAŞKANLARI ELLİBEŞ’İ İŞARET EDİYOR!


31 Mart  seçimleri sonrası başta MHP Kocaeli İl Başkanı Aydın Ünlü ve MHP ilçe başkanlarının kendi ilçe belediyelerinde ki taleplere karşılık Ak Parti kendi içerisinde önemli bir karar aldı. MHP’nin 12 ilçe belediye başkanından talepleri noktasında direk Ak Parti Kocaeli İl Başkanı Mehmet Ellibeş ilgilenecek. İlçeler ilgili konularda MHP taleplerini İl Başkanı Ellibeş’e taşıyacak. Mehmet Ellibeş, belediye başkanları ile çözüm yolları arayacak, birebir kendisi ilgilenecek.

Kaynak: Editör:
Etiketler: Ak, Parti'den, Belediyeler, İçin, MHP, Kararı,
Yorumlar
Haber Yazılımı