ARIGÜN
300X900 TOYOTA
toyota servis
Haber
25 Ekim 2020 - Pazar 12:57
 
AK Parti’de Kongre Yaklaştıkça Üye Sayısı Artıyor
AK Parti Genel Başkanı ve Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın katılımıyla 8 Kasım Pazar günü Kocaeli Uluslararası Fuar Merkezi’nde yapılacak AK Parti Kocaeli 7.Olağan İl Kongresi’ne iki hafta kala partiye üye sayısı da giderek artıyor.
GÜNDEM Haberi
AK Parti’de Kongre Yaklaştıkça  Üye Sayısı Artıyor

ELLİBEŞ’TEN “HOŞGELDİNİZ” MESAJI


AK Parti Kocaeli 7.Olağan İl Kongresi 8 Kasım Pazar günü İzmit Ömer Türkçakal Bulvarı’nda bulunan Kocaeli Uluslararası Fuar Merkezi’nde (İnterteks) gerçekleşecek. AK Parti Genel Başkanı ve Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın bizzat katılacağını açıkladığı kongreyle ilgili hazırlıklar AK Parti Kocaeli İl Başkanı Mehmet Ellibeş başkanlığında tüm hızıyla devam ederken, partiye yeni üyelerin sayısı da her geçen gün artıyor. Temmuz ayından bu yana devam eden yeni üye kampanyasıyla partiye katılan isimler neden AK Parti’yi tercih ettiklerini açıkladı.

AK Parti Kocaeli İl Başkanlığının kurumsal sosyal medya hesaplarından yayınlanan kısa filmlerdeki ağırlıklı görüş Türkiye’nin geleceği ve Erdoğan sevgisi şeklinde. Bundan sonra da her gün yeni isimlere yer verilerek yeni üyelere “Neden AK Parti?” diye sorularak cevap alınacak.

AK Parti Kocaeli İl Başkanı Mehmet Ellibeş, milletin Cumhurbaşkanı Erdoğan sevgisinin giderek arttığını ve özellikle gençlerin geleceğe daha umutlu baktığını belirterek, “Büyük AK Parti ailemize katılan, ülkemiz ve milletimizin geleceği için bir nefer olarak görev almaya hazır olan bütün vatandaşlarımıza teşekkür ediyoruz” dedi.

 

Kaynak: Editör:
Etiketler: AK, Parti’de, Kongre, Yaklaştıkça, , Üye, Sayısı, Artıyor,
Yorumlar
Haber Yazılımı