reklam
reklam
reklam
Haber
01 Aralık 2019 - Pazar 13:07
 
AK Parti'de Delege Seçimleri Başladı!
AK Parti’de başlayan delege seçimlerinde bugün 5 ilçede seçimler gerçekleştirilecek.
SİYASET Haberi
AK Parti'de Delege Seçimleri Başladı!

Kartepe, Başiskele, Gölcük, Karamürsel ve İzmit’e yapılan seçimlerde tüm mahallelerde tek liste ile sandık başına gidiliyor. Çarşamba günü Kandıra, 8 Aralık Pazar günü ise Derince, Körfez, Dilovası, Gebze, Darıca ve Çayırova’da seçimler yapılacak.

AK Parti İl Başkanı Mehmet Ellibeş, delege seçimlerinde oy kullanmak için gittiği Gölcük İlçesi Merkez Mahallesi sandığı başında açıklamalarda  bulundu:

“ Delege seçimleri şölen şeklindedir. Dün olan arkadaşlarımızdan belki bir kısmı burada delege yazılmamıştır. Çok da önemli değil. Bir nöbet değişikliğidir. Gördüğünüz gibi bu coşkuyu nöbet değişikliği olarak yorumluyoruz.  Gerçek olan bir şey var, görev süresi içerisinde hangi kademede olursa olsun bir tamamı eksiksiz görevini yapmıştır, yapmanın gayreti içerisinde olmuştur. Bunu söylerken sandığa göre söylüyorum. En güzel karne seçim sonuçlarıdır.  Bunu bugün başardık yarın da başaracağız. Yeni delege olacak arkadaşlarımızı gönülden kutluyorum. Bütün teşkilat mensuplarımızı gönülden kutluyor. Delege seçimlerimizin hayırlı olmasını diliyorum”

 

 

Kaynak: Editör:
Etiketler: AK, Parti'de, Delege, Seçimleri, Başladı!,
Yorumlar
Haber Yazılımı