ARIGÜN
300X900 TOYOTA
toyota servis
Haber
16 Haziran 2021 - Çarşamba 10:14
 
AK Kadınlar sahaya indi
Ak Parti Kocaeli İl Kadın Kolları Başkanı Yasemin Özdemir, 12 İlçe Kadın Kolları Başkanlarıyla gerçekleştirilen toplantı sonrasında çalışmalarını hızlandırdı. Yapılan toplantıda önemli kararlar alındı.
GÜNDEM Haberi
AK Kadınlar sahaya indi

 

Başkan Yasemin Özdemir “Masa başında projelerimizle, sahada çalışmalarımızla söz edilen bir kadın kolları olacağız.” dedi. 12 İlçe Kadın Kolları Başkanlarıyla düzenlenen toplantıda , Kocaeli Teşkilat Performans Sistemi’nde 1. olan Karamürsel ilçemiz’e Başkan Özdemir tarafından plaket takdim edildi. Gittiği her ilçede yoğun program düzenleyen, özveriyle çalışan Kadın Kolları Kocaeli’de önemli bir konum teşkil etmektedir. 
Girişimci kadınlar, kadın kooperatifleri ve  her alanda canla başla çalışan kadınlarımızın her zaman yanında olan Özdemir, büyüklerimizi de unutmayarak hayır dualarını almaya devam ediyor. 


“Maske, mesafe ve hijyen kurallarına uyarak tüm ilçelerimizde çalınmadık kapı, kazanılmadık gönül bırakmayacağız.” dedi. Kandıra, Derince, Dilovası Karamürsel, Gölcük, Kartepe ilçelerimizde kadınlarımızla bir araya geldi.

 

“İSRAF ETMİYORUM,YEMEK YAPIYORUM “

 

Başkan Özdemir, en son Darıca ilçemizde sıfır atık projesine destek vermek ve farkındalığı arttırmak adına Darıca Kadın Kolları tarafından düzenlenen “İsraf Etmiyorum Yemek Yapıyorum” programında bayat ekmeklerden, meyve ve sebze kabuklarından yapılan 26 çeşit tatlı ve tuzlu yemek kategorisinde  jüri üyeliği yaparak dereceye giren yarışmacılara ödüllerini takdim etti.

Kaynak: Editör:
Etiketler: AK, Kadınlar, sahaya, indi,
Yorumlar
Haber Yazılımı